Laucienes kauss volejbolā iziet finiša taisnē

Sports

12. martā Laucienes sporta centrā tika aizvadīts Laucienes kausa 13. posms volejbolā (3+1), kas ir pirmspēdējais posms šajā sezonā.
Kā ierasts, sacensības iesāka jaunieši, kur dalību pieteica piecas komandas. Veiksmīgākie šajā grupā bija Alise Rulle, Sabīne Rozentāle, Krišjānis Kangro un Artūrs Šiškins, 2. vietā — Oskars Avots, Romāns Saveļjevs, Mārcis Beiranovičs un Kristers Zemītis, 3. vietā — Elza Ieviņa, Jānis Ieviņš, Raitis Gindra un Markuss Urķis. Pamatturnīrā līdzvērtīgas un interesantas cīņas — šajā reizē vīriešu grupas līderi izlozējās kopā un izcīnīja uzvaru, līdz ar to situācija kopvērtējumā paliek vēl interesantāka. 1. vietu izcīnīja Anna Krista Jelsmane, Edgars Grablovskis, Nils Piebalgs un Arvis Reinholds, 2. vietā — Silva Ivuškāne, Mārcis Podkalns, Kaspars Videnieks un Kārlis Pētersons, 3. vietā — Sigeta Kviese-Naudiņa, Edgars Tiļļa, Almants Kalniņš un Rūdolfs Ozoliņš, bet 4. vietā — Jānis Ieviņš, Jānis Dombrovskis, Miks Sidorenko un Ainārs Tiļļa.
Kopvērtējumā līdere sieviešu grupā ar 28 punktiem ir Sigeta Kviese-Naudiņa, 2. vietā ar 33 punktiem — Kristīne Neimane, 3. vietā ar 40 punktiem — Arta Pļaviņa, 4. vietā ar 41 punktu — Silva Ivuškāne, 5. vietā ar 45 punktiem — Anna Krista Jelsmane, bet 6. vietā ar 47 punktiem — Līga Čabaja. Vīriešu grupā līderis ar 22 punktiem ir Nils Piebalgs, 2. vietā ar 23 punktiem — Edgars Grablovskis, 3. vietā ar 29 punktiem — Klāvs Muižnieks, 4. vietā ar 30 punktiem — Kalvis Liepa, 5. vietā ar 31 punktu — Kārlis Pētersons, 6. vietā ar 33 punktiem — Ainārs Tiļļa, 7. vietā ar 35 punktiem — Normunds Krūze, 8. vietā ar 37 punktiem — Reiners Birners, 9. vietā ar 41 punktu — Miks Sidorenko, bet 10. vietā ar 45 punktiem — Ričards Dambergs.
Kā redzams, punktu sadalījums pašreiz ir ļoti līdzīgs, un viss izšķirsies noslēguma posmā. Cerēsim, ka jau tuvākajā laikā varēsim to aizvadīt, ievērosim izsludināto karantīnu, sargāsim sevi un tuvākos!
Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs