Rojeniekus 101. valsts gadadienā priecēja 150 pašdarbnieki

Rojas novads

Pirms Latvijas valsts 101. gadadienai veltītā svinīgā pasākuma «… līdz apvāršņiem iemīlēt…» Rojas kultūras centra darbinieku ievietotais solījums portālā facebook «Darbs mums — svētki Jums!» pilnībā attaisnojies — 16. novembra koncertpasākums pulcēja pilnu zāli apmeklētāju, un viņiem to nenācās nožēlot.
Rojas kultūras centra komanda — Dace Broka, Ārija Veide, Mareks Štāls, Arnis Enzels, deju skolotājas Eva Fricberga un Aiga Sīpola, vokālais pedagogs Jānis Kalniņš, kordiriģentes Aiga Kaža, Jolanta Rauga, Baiba Muskare, kā arī mūzikas skolas pedagogi spēja izveidot lielisku svētku pasākuma koncertu. Skatītājus priecēja 150 pašdarbnieki — mazie un lielie novadnieki — dziedātāji, solisti, dejotāji un skatuves runātāji, neizpaliekot arī pārsteigumiem.
Rojas novada apbalvojumus domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa par mūža ieguldījumu pasniedza ilggadējām medicīnas darbiniecēm — dakterei Ingrīdai Miķelsonei un medicīnas māsai Baibai Volajai, kuras pateicībā ar ziediem sveica teju vai visa zāle. Apbalvojumu saņēma arī allaž atsaucīgais vagalciemnieks Egils Zigats; darbīgais Ints Erķens, kura vienmēr «safrizētie kociņi» ietves malās priecē vietējos iedzīvotājus un ciemiņus; gada skolotāja Svetlana Mediņa, gada sportists Uģis Kronbergs, aktīvā gada jauniete Kitija Maišele un atraktīvais uzņēmums «Spura», kura dibinātāja un vadītāja Alise Lakšmane pati uz pasākumu nevarēja ierasties, bet bija sagatavojusi jauku videosveicienu.
Latvijas 101. gadadienai veltītais pasākums noslēdzās ar tā dalībnieku un skatītāju «kopkori», nodziedot «Pūt, vējiņus!», kam pēc pāris stundu pārtraukuma sekoja tautas balle kopā ar grupu «Galaktika».