«Talsu tipogrāfija» uzsākusi sadarbību ar «Latvijas balzamu»

Ziņas

Aizvadītajā nedēļā SIA «Talsu tipogrāfija» viesojās «Latvijas balzama» pārstāvji. Jauno produktu ieviešanas vadītāja Ilga Sondore un «Rīgas melnā balzama» globālais zīmola vadītājs Māris Kalniņš šeit bija ieradušies, lai piedalītos pirmajā jaunās dizaina līnijas iepakojuma drukāšanā.
««Talsu tipogrāfija» ir augusi savā attīstībā, līdz ar to ir likumsakarīgi, ka kaut kādā brīdī esam nonākuši līdz kopējai sadarbībai. Šobrīd strādājam pie jaunas dizaina līnijas — «Rīgas melnā balzama» dāvanu iepakojuma, kas tirgū parādīsies nākamā gada sākumā. Tā kā «Latvijas balzamam» ir diezgan augstas prasības attiecībā uz tehnoloģiskajiem risinājumiem un kvalitāti, izskatījām vairāku ražotāju piedāvājumus un iespējamos tehniskos risinājumus. «Talsu tipogrāfija» ir izaugusi, spēj piedāvāt nepieciešamo kvalitāti un izraisa uzticību, tāpēc esam šeit un gaidām pirmo testa druku,» skaidroja M. Kalniņš un I. Sondore.
SIA «Talsu tipogrāfija» pārdošanas un mārketinga vadītāja Agnese Kozlova atzina, ka uzņēmums novērtē uzticamus partnerus un lepojas, ka «Latvijas balzams» ir izvēlējies tieši viņus. «Ceram, ka sadarbība būs veiksmīga un turpināsies ilgtermiņā,» norādīja A. Kozlova.