Par “Talsu Vēstīm”

MISIJA

Laikraksts «Talsu Vēstis» ir vienīgais neatkarīgais reģionālais medijs, kura mērķauditorija ir četru Ziemeļkurzemes novadu — Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga — iedzīvotāji. Sniedzam aktuālu un daudzpusīgu informāciju par pašvaldību darbu, izglītību, kultūru, saimniekošanu, cilvēku dzīvi, domām un cerībām. Atspoguļojam dažādus viedokļus, uz Latvijā un pasaulē būtisko raugāmies caur vietējo lupu. Aizstāvam iedzīvotāju intereses, rosinām lasītājus domāt un līdzdarboties.

VĒSTURE

Laikraksts tiek izdots kopš 1945. gada, sākotnēji — zem nosaukuma «Padomju Karogs». 1989. gadā tas tika pārdēvēts par «Talsu Vēstīm». Kopš 90. gadu sākuma laikraksts ir Latvijas preses izdevēju asociācijas biedrs un viens no tās dibinātājiem. Neatkarīgās izdevējdarbības laikā vairākkārt saņemti Latvijas Žurnālistu asociācijas, Latvijas Žurnālistu savienības un Latvijas Preses izdevēju asociācijas apbalvojumi un nominācijas gan par žurnālistu un fotokorespondentu darbu, gan izdevējdarbību.

REDAKCIJA

Paula Kārkluvalka
Galvenā redaktore
karkluvalka@retalsi.lv
27467022

 

 

Mairita Balode
Redaktore
redaktors@talsuvestis.lv
63291189
««Talsu Vēstis» ir pasaulē vienīgais laikraksts, kas atspoguļo notikumus Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadā, — turklāt dara to jau vairāk nekā septiņus gadu desmitus!»

 

Agrita Blumberga
Žurnāliste
Sports. Jauniešu darbs. Pagastu dzīve.
agritablumberga@inbox.lv
«Talsi ir manas mājas, mana miera osta, mans patvērums brīžos, kad visapkārt trako vētra. Šeit es esmu piedzimusi, uzaugusi, un šeit, darot visu, lai pasaule mums apkārt kļūtu labāka, turpina vīties manas dzīves līkloči.»

 

Kristīne Kārkliņa
Žurnāliste
kristine.karklina.talsi@gmail.com

 

 

Monta Bērziņa
Korektore
berzinamonta@inbox.lv
«Šodien arvien mazāk uzmanības veltām latviešu valodas pareizai lietošanai, pakļaujoties sabiedrības spiedienam — gan no mazākām, gan lielākām «tribīnēm». Neizprotami ātri aizmirstam savas valodas lomu, ja sevi saucam par izglītotiem cilvēkiem. Aicinu nevis kaunēties runāt latviski, bet lepoties, ka pareizi mākam pateikt kā vienkāršas, tā sarežģītas lietas.»

 

Edgars Lācis
Maketētājs
laacis.edgars@gmail.com

 

 

REKLĀMDAĻA 

Santa Piebalga
reklama@talsuvestis.lv
Tālrunis 63223338, 29481482