Latvijas čempionāta 2. kārta biatlonā

Sports

Talsu biatlonisti turpina sekmīgi startēt, priecējot mūs ar vairākām godalgotām vietām Latvijas čempionātā biatlonā, kas 22. un 23. janvārī notika Cēsīs. Kā ierasts, biatlonisti sacentās divas dienas. Pirmās dienas programmā — biatlona individuālā distance, kad par nesašautu mērķi dalībnieks saņem soda laiku.
Junioru konkurencē 12,5 km distancē Aksels Bresme ierindojās 2. vietā. A grupas jauniešiem 10 km distancē 2. vietā — Erasts Bobrovs, 3. vietā — Kristers Kalašņikovs, savukārt A grupas jaunietēm Viktorija Spruģevica — 4. vietā. B grupas jauniešiem 10 km distancē Adrians Māris Šņoriņš izcīnīja 2. vietu, Olivers Bresme — 3. vietu, Kristiāns Kārlsbergs — 4. vietu, Aleksis Samcēvičs — 6. vietu, Valters Bresme — 7. vietu. B grupas jaunietēm 6 km distancē Karīna Bernāne — 2. vietā. C grupas jaunieši spēkus mēroja 5,8 km distancē, kur Ernests Solovjovs izcīnīja 2. vietu, Rainers Krišmanis — 6. vietā. C grupas jaunietēm 4,8 km distancē Ance Volanska — 10. vietā. D grupas dalībnieki sacentās distanču slēpošanā masu startā — savu līdera statusu, izcīnot 1. vietu, pārliecinoši aizstāvēja Rihards Lozbers.
Otrā dienā — biatlona sprinta distance. Lielisks starts D grupas dalībniekam Rihardam Lozberam — 1. vieta 1,8 km slēpojumā. C grupā 3 km distancē 3. vietā — Ernests Solovjovs, 10. vietā — Rainers Krišmanis, C grupas jaunietēm 10. vietā — Ance Volanska. B grupā 6 km distancē godalgotais trijnieks sarindojās četru sekunžu intervālā — spraigā cīņā 1. vietu izcīnīja Aleksis Samcēvičs, 3,9 sekundes aiz Alekša finišēja un 3. vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, 7. vietā — Adrians Māris Šņoriņš, 10. vietā — Olivers Bresme, 11. vietā — Valters Bresme. B grupā jaunietēm 5,1 km distancē 2. vietā — Karīna Bernāne. A grupā jauniešiem 7,5 km distancē 3. vietā — Kristers Kalašņikovs, 4. vietā — Erasts Bobrovs. A grupas jaunietēm 6 km distancē 3. vietā — Viktorija Spruģevica.