Divas uzvaras Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā hokejā

Sports

Pēc ilgākas pauzes atsācies Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā U—9 vecuma grupā. Pirmais sabraukums norisinājās Tukumā, kur Talsu komanda sacentās ar divām Rīgas komandām.
Pirmo spēli, tiekoties ar komandu «Kurbads», talsenieki iesāka mierīgi, ielaižot vienkāršu metienu savos vārtos, tomēr nenokarot degunus. Tas deva papildu motivāciju pamosties un sasparoties, ātri iemetot ripu pretinieku vārtos. Komanda labi spēlēja uzbrukumā un raidīja daudz metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī cīnījās par atlēkušajām ripām, kas atspoguļojās rezultātā (16:5).
Otrajā spēlē Talsu komanda sacentās pret hokeja skolu «Rīga». Pirmajās spēles minūtēs «Rīga» iesāka ātru hokeju un raidīja pirmo ripu Talsu komandas vārtos. Talsu komanda turpināja aktīvi uzbrukt, mest pa vārtiem un atguva rezultātu. Spēle bija ļoti līdzīga gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Talsu komandas vārtsargs Rolands Šabanovs aizvadīja ļoti labu spēli, vairākas reizes glābjot komandu no zaudētiem vārtiem. Uzbrukumā labi spēlēja Ričards Balodis, Harijs Ziediņš un jubilārs Alens Strēlnieks, kuri kopā guva vairākus vārtus. Aizsardzībā labi cīnījās Kārlis Ozolnieks un Annija Ieviņa, kura neļāva pretiniekiem izdarīt metienus pa talsenieku vārtiem. Komanda līdz spēles beigām cīnījās par katru ripu, godam nopelnot uzvaru (6:3). Paldies vecākiem un līdzjutējiem par atbalstu!
Andrejs Ziediņš,
treneris