Kur var uzstādīt LED BAR gaismas un prožektorus?

Reklāmraksts

Kur var uzstādīt LED BAR gaismas un prožektorus?

Ja daudz ceļojat naktī ārpus pilsētas, papildu LED bar priekšējie lukturi ir diezgan vērtīgs papildinājums. Lielākā daļa 4WD rūpnīcas apgaismojums nav pietiekami spilgts, lai dotu jums laiku droši apstāties, ja savvaļas dzīvnieki nolemj šķērsot ceļu Jūsu priekšā vai laicīgi pieņemt lēmumus 4WD uz ceļa.

Šodien tirgū ir daudz dažādu preču, lai braukšanu padarītu drošāku un ērtāku. Kvalitatīvus led atradīsiet ledauto.lt veikalā.

Daži cilvēki naktī brauc lielus attālumus pa taisniem asfalta seguma ceļiem, kas pilni ar klaiņojošiem dzīvniekiem, un viņiem ir jāredz līdz kilometram uz priekšu, savukārt citiem, lai strādātu bezceļa apstākļos, ap transportlīdzekli ir nepieciešams daudz gaismas. Lai arī kādas būtu jūsu vajadzības, jūs atradīsiet tiem piemērotākos lukturus, jo šodien tirgū ir vairāk, nekā jūs varat iedomāties.

Parasti tiek uzstādīti lukturi vai LED gaismas lentes. Abiem ir savas priekšrocības un trūkumi, par to rakstīsim citreiz, bet šodien mēs analizējam uzstādīšanas vietas un vietas, kur tās var fiziski uzstādīt. Neatkarīgi no tā, kur uzstādīsiet tālās gaismas lukturus, tiks panākts kompromiss. Jums ir jāizlemj, ar ko vēlaties labāk dzīvot, pamatojoties uz jūsu individuālajiem apstākļiem.

Kur uzstādīt LED gaismas joslu

Tomēr ņemiet vērā, ka ir dažas vietas, kur LED gaismasun prožektoru uzstādīšana nav atļauta (tas var atšķirties atkarībā no valsts!). Ja tas netiek darīts, pastāv risks, ka tas tiks apturēts un sabojāts (kas var radīt lielas bažas, jo viss tiek pārbaudīts!). Var iegādāties dažādas gaismas un prožektorus. Izvēlieties saprātīgi, jo tas ir viens no 32 veidiem, kā padarīt savu 4WD nelegālu.

Bull bar

Ar “bultu stieni” es domāju zem galvenā loka, radiatora priekšā. Iespējams, šī ir visizplatītākā vieta prožektoru un gaismas joslu uzstādīšanai, taču tā nav ideāla vieta.

Ja izvēlaties bull bar, izlasiet šo rakstu, jo tajā ir aprakstīts viss, kas jums jāapdomā pirms maksāšanas.

Tas traucē dzesēšanai

Ja kaut ko novietojat radiatora priekšā, transportlīdzeklis vairāk strādā, lai atdzesētu dzinēju. Ja jums ir automātiskā pārnesumkārba, iespējams, arī transmisijas dzesētājs strādās intensīvāk. Kvadraciklu inženieri ir izstrādājuši gaisa plūsmu tā, lai tā darbotos noteiktā veidā, un, ja jūs to bloķēsiet, jums var rasties lielas problēmas.

Viena no pirmajām lietām, kas jādara pārkarsušam transportlīdzeklim, ir jānoņem viss, kas atrodas radiatora priekšā, jo tas bloķē gaisa plūsmu. Šai vietai vislabāk piemērotas mazas, plānas LED gaismas, jo tās pēc iespējas mazāk ierobežo gaisa plūsmu. Liels 9 collu prožektoru komplekts Bull bar vidū, iznīcinās gaisa plūsmu, kas ieplūst caur gaisa kondicionēšanas kondensatoru, radiatoru, starpdzesētāju un automātiskās pārnesumkārbas dzesētāju.

LED gaismas uz 4WD

Tas labi izmanto telpu, bet ievērojami kavē labu gaisa plūsmu

Lielāko daļu Led Bar nevar aprīkot ar LED diožu gaismām, kas platākas par 700 mm. Turklāt daudzi pilna izmēra prožektori arī neietilpst zem galvenā loka, jo tie ir pārāk augsti vai pārāk dziļi un skrūvju caurumi nedarbojas.