Paldies par uzticību 2021. gadā!

Žurnālista viedoklis

Nu jau «Talsu Vēstu» rīkotā telefonakcija «Ziemassvētkos es saku paldies…» ir ar pieklājīgu stāžu — pirmoreiz to mūsu laikraksts rīkoja pirms vairāk nekā diviem gadu desmitiem. Tā sacīt — pilngadības vecums sasniegts. Apbrīnojami, bet joprojām jūtam, ka mūsu lasītāji gaida šo iespēju gadu no gada. Pašai tas gods uzklausīt cilvēku cits citam veltītos paldiesvārdus bija pirms 19 gadiem, kad sāku strādāt mūsu rajona laikrakstā. Un jāatzīst, diena, kad tiek rīkota telefonakcija, ir vienīgā diena gadā, kad redakcijā ceļu telefona klausuli bez iepriekšēja saspringuma, jo zinu, ka šoreiz zvanītājs nebūs ne dusmīgs, ne ķildīgs, ne aizvainots, ne gatavs dalīties kādās ķibelēs, bet man ausīs sabirs tikai no sirds kādam krietnam cilvēkam veltīti paldiesvārdi, kurus, lūdzot kā diktātā izteikt lēni un saprotami, pierakstu, lai nopublicējot tie nonāktu pie adresāta.
«Katram no mums gada laikā sakrājies kāds nepateikts «paldies». Tuvam, atsaucīgam cilvēkam, izpalīdzīgam ierēdnim, gudram medicīnas darbiniekam, iejūtīgam skolotājam, labas sadzīvošanas meistaram kaimiņam, diplomātiskai vīramātei…» 2000. gada 16. decembra laikrakstā, pieteicot telefonakciju, rakstīja mana brīnišķīgā kolēģe Ilze Kārkluvalka, kurai pēc trāpīga vārda nekad dziļi kabatā nebija jāmeklē. Nu varētu pateikt viņai, tāpat Maijai Brūverei, kura laiku pa laikam joprojām izkrāšņo mūs laikraksta lappuses ar kādu sulīgu rakstu iz dzīves, paldies par kādreizējo lustīgo kopā būšanu viena kabineta robežās. Tādējādi tiku ne pie viena vien draudzīga padoma no pieredzējušākajām kolēģēm, par dažādām draiskām atmiņu epizodēm, kas gaišāku padara dienu, nemaz nerunājot.
Šodien sākam publicēt pa telefonu uzklausītās un redakcijas e-pastā saņemtās pateicības un, kā jau katru gadu, turpināsim to darīt līdz Ziemassvētku avīzei. Paldies ikvienam, kas atsaucās mūsu rīkotajai telefonakcijai, un īpašs paldies visiem, kas jau abonējuši «Talsu Vēstis» nākamajam gadam, kā arī tiem, kas to vēl gatavojas darīt! Ja Jums pazīstamais Ziemassvētku vecītis vēl nav paspējis piepildīt dāvanu maisu, palīdziet viņam un iesakiet dāvanā «Talsu Vēstis»! Dāvana, kas nevis vienreiz saņemta, bet divreiz nedēļā iekrīt jūsu pastkastītē, noteikti būs ar pievienoto vērtību. Aicinām atrakstīt, ko Jūs vēlētos turpmāk lasīt «Talsu Vēstīs» un ko gribētu izmainīt. Rakstiet uz e-pasta adresi: redaktors@talsuvestis.lv. Pateicamies ikvienam mūsu laikraksta lasītājam, kā arī reklāmas devējiem par uzticību 2021. gadā un priecāsimies, ja esat nolēmuši būt kopā ar mums arī 2022. gadā.