Talsu florbolisti pēc mājsēdes turpina labi iesākto florbola sezonu

Sports

Talsu Virslīgas florbola komanda «Talsu NSS/Krauzers» pēc vairāk nekā mēneša ilgā pārtraukuma laukumā atgriezās ar mājas spēli pret «Ķekavu». Kā jau tas bija sagaidāms, abas komandas pēc ilgā pārtraukuma bez treniņiem zālē demonstrēja labu florbolu, kas mijās ar daudz tehniskiem brāķiem.
Līdz trešā perioda vidum ritēja līdzvērtīga cīņa, tomēr šoreiz spēli par labu sev izdevās nosvērt «Ķekavai», kas, pateicoties sava līdera Klāva Jansona individuālajām prasmēm, 54. minūtē panāca 5:4. Spēles pēdējā minūtē pretinieks guva vēl divus vārtus, cīņai noslēdzoties ar 4:7. Viena diena atpūtai un laukumā bija jādodas pret Kocēnu «Rubeni». Pret Latvijas čempioniem talsenieki iesāka spēli daudz kvalitatīvāk un apņēmīgāk — līdz trešajai trešdaļai izdevās uzaudzēt divu vārtu pārsvaru. Interesants izvērtās trešās trešdaļas sākums, kad divu minūšu laikā tika gūti četri vārti, diemžēl trīs reizes bumbiņa bija mūsējo vārtos, rezultāts uz tablo — 5:5. Abas komandas apmainījās ar bīstamām vārtu gūšanas iespējām, līdz mača pēdējā sekundē pēc Toma Bitmaņa piespēles vārtus pretuzbrukumā izdevās gūt Matīsam Fogelim, izcīnot talseniekiem uzvaru (6:5). Pēc aizvadītās cīņas «Talsu NSS/Krauzers» ar 23 punktiem desmit spēlēs ieņem 1. vietu turnīra tabulā, tiesa tuvākie sekotāji aizvadījuši mazāku spēļu skaitu.
Pie ceturtā panākuma tikpat spēlēs tikusi pirmās līgas komanda «Talsu NSS/Zerorisk», kas savā laukumā uzņēma «Ķekavas Buldogu» vienību un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 10:4, rezultatīvākais mūsējo rindās ar četriem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli — Mariss Bergmanis.
2. līgas komanda «Talsu NSS/ADAX» ar 7:6 spraigā cīņā uzvarēja FK «Vārme» florbolistus un pēc aizvadītajām piecām spēlēm saglabāja 1. vietu Rietumu divīzijā.
Talsu veterānu komanda «35+» vecuma grupā turpina spēlēt simtprocentīgi. Aizvadītajā posmā Madonā tika aizvadītas divas spēles, ar 3:2 pārspēti «FK Metēji/Ogre», bet ar 7:2 — «Rīgas Lauvas/Lielvārde» veterāni. Pēc aizvadītajiem diviem posmiem talseniekiem četrās spēlēs četras uzvaras.
Šonedēļ Virslīgā paredzētas divas spēles — ceturtdien 20.00 Liepājā (FK «Kurši» — «Talsu NSS/Krauzers»), bet sestdien 18.00 Talsu Valsts ģimnāzijā («Talsu NSS/Krauzers» — FBK «SĀC»). Pirmajā līgā svētdien 18.00 izbraukuma spēle Ogres 1. vidusskolā, savukārt 2. līgā sestdien 13.00 izbraukuma spēle Liepājā (pret Liepājas «Kurši FSS»).
Mārtiņš Maķevics,
biedrības «Florbola klubs «Talsi»» valdes priekšsēdētājs