Advokātu birojs Baltijas mērogā

Reklāmraksts

Advokātu birojs Baltijas mērogā

Zvērinātu advokātu birojs “Ellex Kļaviņš” ir daļa no Baltijas valstīs lielākās un visaugstāk novērtētās advokātu biroju apvienības “Ellex”. Pateicoties plašajai specializācijai dažādās tiesību jomās, advokātu biroju apvienība spēj nodrošināt klientiem izcilu ekspertīzi un padziļināti specializētus juridiskos pakalpojumus gan Latvijā, gan Baltijā. Sniegto pakalpojumu kvalitāte un unikālā pieredze, kas uzkrāta jau gandrīz trīsdesmit gadu garumā, konsultējot dažāda profila klientus visā Baltijā, arvien ir bijusi pamanīta un augstu novērtēta arī starptautiskā mērogā.

Advokātu biroja vēsture

Advokātu biroju 1992. gadā dibināja zvērināti advokāti Filips Kļaviņš un Raimonds Slaidiņš – divi latvieši, kuri dzimuši un izglītojušies Amerikas Savienotajās Valstīs. Pirms pārcelšanās uz dzīvi Latvijā tās neatkarības atgūšanas laikā, viņi praktizēja vadošajos advokātu birojos Ņujorkā un San Francisko, kur ieguva vērtīgu juridisko pieredzi, piedaloties vairākos juridiski sarežģītos projektos. Latvijas ekonomiskā situācija 1990. gadu sākumā piesaistīja daudzu investoru uzmanību, un šis fakts ļāva Filipam Kļaviņam un Raimondam Slaidiņam izmantot savu līdzšinējo pieredzi, sniedzot juridisko palīdzību pirmajiem ārvalstu investoriem Latvijā un Baltijas reģionā.

2015.gads birojam bija īpaši būtisks attīstības un izaugsmes posms, kā rezultātā apvienojās trīs vadošie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas advokātu biroji, izveidojot Baltijā spēcīgāko advokātu biroju aliansi “Ellex”. Visi alianses partneri ir starptautiski augstu novērtēti advokātu biroji, kurus vieno vienāda izpratne par profesionalitātes kritērijiem un darba kvalitātes standartiem. Savukārt 2017. gadā “Ellex Kļaviņš” apvienojās ar zvērinātu advokātu biroju “Glimstedt & Partneri” Latvijā. Šī apvienošanās sniedza iespēju nodrošināt klientiem papildu kompetenci un profesionālo pieredzi, kas saistīta ar katra biroja īpašo darbības profilu.

Advokātu biroja eksperti

Advokātu biroja “Ellex Kļaviņš” juristi specializējas visās uzņēmējdarbībai nozīmīgās tiesību jomās, un liela daļa ekspertu ir starptautiski atzīti profesionāļi, kas regulāri saņem augstākās atzinības no lielākajām juridisko vērtējumu aģentūrām Chambers & Partners, Legal 500, IFLR 1000 u.c. Biroja ekspertus vieno kopīga izpratne par pakalpojumu kvalitāti, lai sasniegtu veiksmīgu rezultātu klientu interesēs pat vissarežģītākajās situācijās. ‘’Ellex Kļaviņš’’ nepārtraukti iegulda biroja attīstībā, lai pilnveidotu vienu no Latvijas vadošajām un profesionālākajām juristu komandām.