Kādus darbiniekus pašlaik meklē Talsu novadā

Provinces Cilvēks Pandēmijā

Apskatot, kādas pašlaik ir pieejamās brīvās vakances Talsu novadā Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātajos darba sludinājumos internetā, piedāvātās iespējas portālā «Visidarbi.lv» un sludinājumu portālā «ss.com», secināms, ka aktīvo piedāvājumu ir daudz.

Visvairāk vakanču piedāvā dažāda veida komersanti, bet starp tiem ir arī valsts ie-stāžu sludinājumi. Meklēto darbinieku vidū ir apkopēji, aprūpētāji, autokrāvēja vadītāji, mēbeļu galdnieki, namdari, bruģētāji, mazumtirdzniecības veikalu pārdevēji, pārdevēji, konsultanti, kokapstrādes iekārtu operatori, autoatslēdznieki, pārdošanas speciālisti, zivju apstrādātāji, konditors un citi.
Līdzīgi sludinājumi atrodami arī portālā «Visidarbi.lv», kur meklē arī minētos speciālistus. Šeit arī esošie lielveikali izlikuši savus piedāvājumus, ka meklē kasierus/pārdevējus un palīgstrādniekus. Savukārt portālā «www.ss.com» arī norādītas vairākas vakances Talsu novadā, meklējot celtniekus, braukšanas instruktorus, autovadītājus, bārmeņus, pavāru, autovadītājus, mežstrādniekus, viesmīļus, pārdevējus, sociālo darbinieku un sociālo rehabilitētāju.