«Ventspils naftas termināļa kauss 2021»

Sports

Ventspilī aizvadīts starptautiskais «Ventspils naftas termināļa kauss» futbolā U—10 vecuma grupā. Šajā turnīrā piedalījās arī apvienotā Talsu novada sporta skolas un Kuldīgas futbola skolas komanda, lai cīnītos ar Latvijā lielākajām futbola akadēmijām.
Turnīrā piedalījās astoņas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Katras apakšgrupas 1. un 2. vieta turpināja cīņu par 1.—4. vietu, bet 3. un 4. vieta apakšgrupā turpināja spēles par 5.—8. vietu. Pirmajā dienā spraigā spēlē ar 1:0 tika uzvarētā mājiniece FA «Ventspils», otrajā spēlē daudz pārliecinošāks sākums — ar 3:0 uzvara pār SC «Mārupi», bet grupas pēdējā spēlē smags pārbaudījums pret BFC «Daugavpils» futbolistiem — parādījām raksturu un meistarību. Ar skaistiem vārtiem atzīmējās Mikus Jēkabs Himičs, kurš izlīdzināja spēles rezultātu (1:1). Otrā puslaika izskaņā mūsu komandas uzbrucējs Miķelis Babris, gūstot uzvaras vārtus, ieveda FS «Kuldīga/TNSS Sabile» futbolistus fināla grupā, lai cīnītos par 1.—4. vietu. Otrajā dienā jau iepriekš prognozētais mazais fināls ar Rīgas futbola skolu, spraigā spēlē piekāpāmies ar 2:5. Otrā spēle pret zināmo FS «Liepāja» pārliecinoša uzvara (3:1). Trešajā spēlē par 2. vietu turnīrā pret SC «Mārupe» pārliecinošs sākums (4:0), otro puslaiku iesākām negatavi, beigu rezultāts — 4:4. Kopvērtējumā ierindojāmies 2. vietā. Turnīra labākais uzbrucējs — «TNSS/ Sabile» futbolists Miķelis Babris, komandas labākais spēlētājs — Kuldīgas FS audzēknis — Rihards Bieriņš.