Talsu florbolisti veiksmīgi uzsākuši dalību trijās Latvijas čempionāta florbola līgās

Sports

Ar aizvadītās sezonas fināla atkārtojumu starp «Talsu NSS/Krauzers» un Kocēnu «Rubeni» Kocēnos tika dots starts Latvijas 29. čempionātam florbolā. Šajā mačā talsenieki bija pārāki ar 5:4, revanšējoties par sāpīgo zaudējumu Latvijas čempionāta finālā.
«Talsu NSS/Krauzers» līdz šim «Elvi» florbola Virslīgā aizvadījis četras spēles un izcīnījis desmit punktus, ar 5:4 izbraukumā pārspējot «Rubeni», ar 5:2 izbraukumā uzveicot abas galvaspilsētas studentu vienības — «RTU/Rockets» un «Oxdog Ulbroka LU», savukārt mājās zaudējot pagarinājumā ar 5:6 «Lielvārde/Fatpipe» vienībai. Šobrīd komanda ar desmit izcīnītiem punktiem ieņem dalītu 2. vietu turnīra tabulā. Kopā Virslīgas čempionātā piedalās 12 komandas, kuras aizvadīs divas spēles katra ar katru — vienu mājās, otru izbraukumā. Astoņas labākās iekļūs izslēgšanas spēlēs, kur ceturtdaļfinālā un pusfinālā cīnīsies līdz četrām uzvarām, bet medaļu liktenis tiks izšķirts 2022. gada 15. aprīlī.
Iepriekšējās nedēļas nogalē tika dots starts arī Latvijas čempionāta 1. līgā un 2. līgā. 1. līgā komanda «Talsu NSS/Zerorisk» mājās tikās ar vienu no čempionāta favorītēm — komandu «Ogres Vilki», kuras vārtus sargā pieredzējušais Latvijas vīriešu izlases vārtsargs Jānis Salcevičs. Sīvā cīņā izdevās sezonu iesākt ar uzvaru — 4:3. Pirmajā līgā kopā piedalās 18 komandas, kuras sadalītas divos reģionos, pa deviņām komandām katrā. Ar uzvaru izdevās iesākt arī 2. līgas čempionātu, kurā «Talsu NSS/ADAX» ar 7:4 izbraukumā pārspēja FK «Ozolnieki». 2. līgā šosezon piedalās 14 komandas, pa septiņām komandām divās grupās. Komandas aizvadīs trīs apļus, izslēgšanas spēlēm kvalificējoties pa četrām komandām no katras grupas.
Līdzjutējiem ir iespēja apmeklēt spēles klātienē, uzrādot sadarbspējīgu «Covid-19» sertifikātu. Šonedēļ ir iespēja klātienē vērot trīs spēles. Piektdien 20.00 paredzēta Virsīgas spēle «Talsu NSS/Krauzers» — «Bauska», svētdien 11.00 — 2. līgas spēle «Talsu NSS/ADAX» — «Vārme» un 16.00 — Virslīgas spēle «Talsu NSS/Krauzers» — «Lekrings».
Mārtiņš Maķevics,
biedrības «Florbola klubs «Talsi»» valdes priekšsēdētājs