Roberts Akmens no pasaules čempionāta pārved bronzu

Sports

Talsu novada sporta skolas treneris un bijušais audzēknis — smaiļotājs Roberts Akmens Kopenhāgenā notiekošajā pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe sprintā K1 200 m distancē svētdien, 19. septembrī, izcīnīja bronzas godalgu.
Vietu A finālā viņš ieguva jau piektdien. Cīņa finālā bija gana spraiga, jo pirmie astoņi atlēti finišēja 0,52 sekunžu robežās. R. Akmens distanci veica 34,95 sekundēs, par 0,11 sekundēm apsteidzot poli Jakubu Stepunu. Par pasaules čempionu 200 metru sacensībās vieniniekos kļuva Itālijas sportists Andrea Di Liberto, kurš finišēja 34,78 sekundēs, bet 3. vietā ierindojās Peters Mennings, kuru no uzvaras šķīra 0,02 sekundes. A finālā startēja deviņi sportisti, bet kopumā šajā ieskaitē piedalījās 28 smaiļotāji.