Talsu pakalnu sporta klubs startē «Stirnu bukā»

Sports

1. septembrī Kandavā norisinājās skriešanas seriāla «Stirnu buks» 3. posms. Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu sacensībās desmit dalībnieku sastāvā piedalījās arī Talsu pakalnu sporta klubs.
Garākajā distancē «Lūsis» (30 km) Raivis Reinfelds ierindojās augstajā 3. vietā. Dāmu konkurencē Alvita Mirecka ierindojās 7. vietā (savā vecuma grupā — 3. vieta). Distancē «Stirnu buks», kuras garums šoreiz bija 20 km, Mārtiņš Fārenhorsts ierindojās 19. vietā (savā vecuma grupā — 16. vieta), Andis Lūsis ieņēma 54. vietu (savā vecuma grupā — 38. vieta), bet Aigars Lūsis — 68. vietu (savā vecuma grupā — 1. vieta). Visplašāk pārstāvēta bija distance «Zaķis» (13 km). Tajā 731 skrējēju konkurencē 23. vietu ieguva Kārlis Treimanis (savā vecuma grupā — 13. vieta), bet Erasts Bobrovs ierindojās 45. vietā (savā vecuma grupā — 14. vieta). Papildu punktus komandu ieskaitē deva arī skolu un jauniešu čempionāta dalībnieki — Olivers un Valters Bresmes, kuri U16V vecuma grupā ierindojās 7. un 8. vietā, un Ernests Solovjovs, kurš ierindojās 11. vietā. Pēc trešā posma Talsu pakalnu sporta klubs 38 komandu konkurencē ierindojas 6. vietā.