Aizvadīts Ģibuļu kausa izcīņas noslēguma posms

Sports

Pastendes sporta laukumā aizvadīts pēdējais no trim Ģibuļu kausa izcīņas posmiem pludmales volejbolā.
1. vietā ierindojās komanda «Vienalga» (Juris Popmanis/Almants Kalniņš), 2. vietu izcīnīja komanda «Katiņi» (Kristaps Dauks/Mārcis Podkalns), bet 3. vietu ieguva komanda «Morgans» (Gints Auziņš/Arnis Lindemanis). Kopā Ģibuļu kausa izcīņā pludmales volejbolā piedalījās desmit komandas no Talsiem, Stendes un Pastendes.
Kopvērtējumā uzvarēja komanda «Katiņi» (Kristaps Dauks/Mārcis Podkalns), aiz viņiem — komanda «Vienalga» (Juris Popmanis/Kaspars Videnieks), bet 3. vietā — «ABC zēni» (Miķelis Ābols/Edgars Marcinkevičs). Nākamais pludmales volejbola turnīrs Pastendes sporta laukumā notiks 11. septembrī. Sākums — 11.00.