Tirdziņā valdīja rosība jau tā pirmajā darba dienā

Mērsraga novads

Pagājušās nedēļas nogalē, atklājot jauno Mērsraga tirdziņu, bija prieks redzēt cilvēku aktivitāti tirdziņā — gan vecajā, gan jaunajā. Sestdienas, 1. maija, rītā bija jūtama rosība jau no 7.30.
Jaunajā tirdziņā varēja jau tā pirmajā darba dienā iegādāties zivju produkciju, pīrādziņus, «Mazkuģnieki 2» produkciju, «Ogas Kārums» gardos našķus — gan zefīrus, gan vairākus jaunos produktus. Humors dzīvē vienmēr ir vajadzīgs, tāpēc tie, kas kāroja pēc koka virtuves dēlīšiem, varēja iepazīties arī ar kādu īpašu kaķu stāstu. Vēl iegādāties varēja brīnišķīgas saimnieces pašas radītas sievišķīgas mežģīnes, ko katra dāma varēja arī aptaustīt. Un, protams, kā jau pavasarī, arī Mērsraga jaunajā tirdziņā bija jūtama ziedu smarža!
Pirmajā tirdziņa darba dienā tika svinīgi arī pārgriezta jaunā objekta atklāšanas lente. Vecais tirdziņš rosības ziņā neatpalika, un arī es pati kopā ar bērniem iepirkos gan ierastajā tirdziņā, gan jaunajā.
Katram no tirgotājiem vēlu turpināt iesākto un — lai netrūkst pircēju! Varēsim tikties Mērsraga tirdziņā atkal — tas būs atvērts ik sestdienu jau no 8.00