Aktuālie apavu modeļi

Reklāmraksts

Aktuālie apavu modeļi šajā pavasarī

Pat ja jūs nevēlaties papildināt savu garderobi ar jaunām kleitām, blūzēm vai jakām, tad jauni apavi vienmēr ir patīkams notikums. Modes namu dizaineri jau ir parūpējušies par tendencēm 2021. gada pavasarim, un mēs visu esam izanalizējuši un apkopojuši, lai jūs zinātu, kuras kurpes šajā pavasarī ir pelnījušas jūsu uzmanību.

Mulsinoši un sarežģīti

Pavasara karstākās apavu tendences pierāda, ka siksnas kļūst mazliet sarežģītākas. Flip-flops (pludmales čībiņas) ieviešana acīmredzot bija tikai sākums apavu stilam, kas tuvāko mēnešu laikā rotās mūsu kājas vēl neredzēti sarežģīti.

Jūras motīvi

Visu veidu zivju tīkli, gliemežvāki un jūras radības ieguva savu vietu modes tendencēs, un tas bija daudz interesantāk nekā apavi ar ziedu pušķiem. Viss, kas atrodas jūrā, ir aktuāls šajā pavasarī.

«Teva» kultūra

  1. gada pavasarī kļūst skaidrs, ka praktiskums dizaineriem ir galvenais, un tas ir patērētāju pieprasījums.

Apavu zīmols «Teva» un viņu pasaules slavenās pirmās sporta sandales ir radušās 1982. gadā. Kompānijai «Teva» ir divi pamatmērķi: pārvietošanās un aizsardzība. Tāpēc sandalēm «Teva» ir sportisks un mazliet bērnišķīgs izskats. Mēs nekad nedomājām, ka piedzīvosim  šo dienu, kad «Teva» apavi ir oficiāli iekļuvuši modes pasaulē.

Pārliecinošs un enerģisks zīmējums

Visu veidu apdrukas rotāja modes skatēs modeļu apavus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir zābaki, vai loferi  vai laiviņas, apdruka ir tieši tas, ko mēs mīlam pavasarī — jautrāk un vairāk krāsu.

Spalvas

Šoreiz dizaineri izmantoja spalvas visur — sieviešu apavi  pavasarī ienes vieglumu, vēju un pūkas.  

Logo

Logomānija ir bijusi populāra vairākas sezonas. Pat ja logo uz apaviem ir liels, tas izskatās rotaļīgi, tas ir brīvā laika pavadīšanas apavu vai eleganto kurpju interesants elements.

Oranža krāsa

Pagājušajā sezonā tā bija lavanda, un šajā sezonā — oranža. Apelsīns ar dzeltenu nokrāsu ne tikai silda, bet arī optimizē un piešķir noskaņojumam enerģiju.

Zeķes

Zeķes jau kādu laiku ir aktuāls garderobes elements, bet šajā pavasarī mūs gaida pārmaiņas — caurspīdīgas neilona zeķes. Šīs daudzveidīgās zeķes ir  «Prada» kolekcijā ar versiju līdz ceļgaliem un «Dolce & Gabbana».

Kristāli

Viena no apavu tendencēm, par kuru esam priecīgi, ir kristāli. Piestipriniet tos pie potītes siksnas – jebkur –  lai jūsu apavi mirdz kā disko bumba, trendu pavēlnieki priecājas un ir pārliecināti, ka arī jūs būsiet.

Oksfordas kurpes

Vēl viena tendence, kas, šķiet, ir noskatīta vīriešu modes skatēs, galvenais, lai apavi ir ērti un ideāli piemēroti ikdienas dzīvei.