Talsenieki iekļuvuši Latvijas izlases kandidātu sarakstā

Sports

Talsu novada sporta skolas pārstāve Linda Bresme informē, ka Latvijas U—19 izlases kandidātu sarakstā iekļuvuši astoņi Talsu novada sporta skolas audzēkņi.
Latvijas vīriešu U—19 izlases kandidāti Valmierā aizvadījuši sešu dienu treniņnometni, kas bija kārtējais sagatavošanās posms pasaules čempionātam, kura norise no 28. aprīļa līdz 2. maijam plānota Čehijas pilsētā Brno. Valstsvienības galvenais treneris Ainārs Juškēvičs uz nometni bija uzaicinājis 33 spēlētājus, tai skaitā astoņus Talsu novada sporta skolas florbola nodaļas audzēkņus: Andreju Šķerbergu, Dilanu Kronentālu, Marisu Bergmani, Marisu Šķuburs, Robertu Armandu Ragovski, Valteru Kalnieti, Klāvu Araku un vārtsargu Kristianu Ralfu Lavendelu. Ārkārtas situācijas laikā visas florbola izlašu aktivitātes norisinājās, stingri ievērojot īpaši izstrādātas «Latvijas nacionālo florbola izlašu nometņu «Covid—19» protokola vadlīnijas». Nometne notika pēc burbuļa principa — gan sākumā, gan noslēgumā visiem dalībniekiem tika veikti «Covid—19» testi. Bez ierastajām florbola un fiziskās sagatavotības aktivitātēm nometnes programmā bija iekļauts arī saliedēšanās pasākums Priekuļu slēpošanas trasē un video konference, kurā ar pieredzi dalījās Latvijas vīriešu izlases spēlētājs Pēteris Trekše, Klāvs Jansons un Jānis Ragovskis.
Latvijas izlases galvenais treneris Ainārs Juškēvičs norādīja, ka spēlētāji ir dažādās fiziskās kondīcijās un nometnes mērķis bija sagatavot viņu ķermeņus turpmākajām slodzēm. «Vispozitīvākās emocijas puišiem izraisīja iespēja atkal darboties zālē. Varēja just, ka viņi ir noilgojušies pēc florbola.»