Pielāgo telpas Mazirbes bibliotēkas vajadzībām

Dundagas novads

Pagājušajā nedēļā noslēdzās darbi telpu pielāgošanā Mazirbes bibliotēkas vajadzībām. Līdz šim bibliotēka atradās 2018. gada 31. augustā slēgtajā Mazirbes internātpamatskolā.
Tā kā ēku pašvaldība iznomā un līgumā nebija atrunāts par bibliotēkas esamību agrākajās skolas telpās, pašvaldībā nolemts telpas bibliotēkai pielāgot turpat netālu esošajā daudzdzīvokļu mājā «Skolotāju māja 2», vienā no pirmā stāva trīsistabu dzīvokļiem.
Lai šos darbus veiktu, 6. oktobrī Dundagas novada pašvaldība izsludināja iepirkumu par telpu pārbūvi un darbu veikšanai saņēma trīs piedāvājumus. Kā liecina informācija pašvaldības tīmekļvietnē www.dundaga.lv, zemāko cenu šajā iepirkumā piedāvāja uzņēmums SIA «Elerts», piedāvājot darbus veikt par 17 884, 88 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Ar šo komersantu arī pašvaldība noslēdza līgumu. Kā «Talsu Vēstīm» teic pašvaldības saimnieciskā dienesta vadītājs un pašreizējais izpilddirektora pienākumu izpildītājs Andris Kojro, remonta darbi telpu pielāgošanai bibliotēkas vajadzībām drīzumā beigsies un līdz gada beigām vajadzētu notikt arī pārvākšanās procesam. Arī interneta pieslēgums «Trešais tēva dēls» būs pieejams jaunajās bibliotēkas telpās. «Bibliotēkai telpas būs mazliet plašākas nekā pašlaik. Arī visu krājumu tajā varēs salikt,» saka A. Kojro. Interesējoties, kāds ir šīs bibliotēkas apmeklējums, pašvaldības pārstāvis teic, ka tā esot jūtīga tēma. Viņš cer, ka, sakārtojot jautājumu par bibliotēkas atrašanos un esot tai jaunās telpās, lielākas cerības, ka arī turpmāk vietējiem tā būs vajadzīga.