Šodien mūsu laikrakstā:

Reklāmraksts

Sveiciens «Talsu Vēstu» lasītājiem vējainajā otrdienā!

Šodien mūsu laikrakstā:
⇒ Konkursa «Radi Talsu novadam!» svinīgajā noslēgumā Talsu tautas namā, kā minēja vakara vadītāja Jana Duļevska, saplūda novada spēks, radošums un sirds siltums. Godam nopelnītos apbalvojumus saņēma 11 laureāti, tika pasniegtas arī simpātiju balvas, bet muzikāli visus priecēja grupas «Lādezers» enerģiskais skanējums.
⇒ Vīruss Talsu novadā turpina izplatīties — uz 4. oktobri aktīvo saslimšanas gadījumu skaits bija 16. Talsos atvērts analīžu nodošanas punkts.
⇒ 3. oktobrī Talsu novada muzejā atklāja ikgadējo Talsu mākslinieku Mākslas dienu izstādi. Mākslas dienas tradicionāli noris pavasarī, bet šogad «Covid-19» pandēmijas dēļ nācās tās pārcelt uz rudens sezonu. Žaņa Sūniņa prēmija vizuālajā mākslā šogad tika pasniegta Andrim Biezbārdim — par nozīmīgu mūža ieguldījumu un augsti profesionālu sniegumu mākslā. Košākās krāsās drēgno rudens dienu iekrāsoja mūziķis Intars Busulis un komponists Kārlis Lācis.
⇒ Oktobra vidū plānots sākt darbus apkures nomaiņai tā saucamajai mazajai skolai Dundagā. Malkas apkuri iecerēts nomainīt pret granulu apkuri.
⇒ Talsu Galvenās bibliotēkas «Mazpilsētas stāstnīcā» viesojās laikraksta lasītāju iemīļotās bijušās «Talsu Vēstu» žurnālistes Maija Brūvere un Biruta Driķe, atklājot savu ceļu uz laikrakstu un ieskicējot spilgtākos sava mūža un radošās dzīves atmiņas zibšņus.
⇒ Valdemārpilniece Anna Vilka, studējot Vidzemes augstskolā, četras reizes izmantojusi iespēju doties jauniešu apmaiņas programmā aiz mūsu valsts robežām. To jauniete sauc par bagātinošu pieredzi, kas paplašina redzesloku un palīdz saprast, cik cilvēki ir dažādi.
⇒ Novada vēstures lappusē, rubrikā «Mazā vēstures stunda» — 1961. gads Mērsragā, bet rubrikā «Toreiz un tagad» — Lielā iela 32 Talsos.
⇒ Notikumi sportā: volejbolisti sezonu sāk ar sacensībām Kuldīgā, savukārt Talsu novada veterāni noslēdz sezonu basketbolā. Jaunajiem futbolistiem 4. vieta reģionālajās sacensībās, bet Dundagai starptautiskajā volejbola turnīrā Kurzemes kauss — trīs uzvaras.

Lai Jums veiksmīga darba nedēļa!