Rojas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

Sports

Piektdien, 25. septembrī, Rojā notika Rojas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U—10 un U—12 vecuma grupās. Arī Talsu novada sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās sacensībās.
U—10 vecuma grupā Krista Vicinska pildbumbas mešanā izcīnīja 1. vietu, Keita Prūse — 3. vietu, bet Anete Zariņa — 2. vietu. Aksels Kēnigsvalds tāllēkšanā, 60 m un 300 m skrējienā izcīnīja 1. vietu. Vēl sacensībās startēja Marta Biezā, Anna Vadone, Līga Pociusa un Emīlija Brauere. Neskatoties uz to, ka sacensībās tika izcīnītas godalgotas vietas un uzrādīti labi rezultāti, šīs sportistiem bija pirmās vieglatlētikas sacensības.
U—12 vecuma grupā startēja Henrijs Vīnerts, Viks Vilijams Donis, Klāvs Gēgermanis, Karmena Kiršentāle, Marta Leinberga-Lemberga, Leons Sutra, Paula Zorģe un Edgars Brežinskis. Arī U—12 vecuma grupā tika izcīnītas vairākas godalgas un laboti personiskie rekordi. Viks Vilijams Donis tāllēkšanā (4,3 m) un 60 m sprintā izcīnīja 1. vietu, Leons Sutra tāllēkšanā (3,97 m) un 60 m sprintā — 2. vietā, Marta Leinberga-Lemberga tāllēkšanā (4,02 m) un 60 m sprintā — 1. vietā, Karmena Kiršentāle tāllēksanā (3,93 m) un 60 m sprintā — 2. vietā, Klāvs Gēgermanis 300 m skrējienā — 1. vietā, bet Edgars Brežinskis 300 m skrējienā — 2. vietā.