Turnīrā «Rīga bumbo rudenī» un FK «Iecava» kausa izcīņā — 1. vieta

Sports

12. septembrī Talsu novada sporta skolas U—9 futbolisti no Sabiles piedalījās Rīgas futbola skolas rīkotajā turnīrā «Rīga bumbo rudenī».
Turnīrā piedalījās desmit komandas. Pret FS «Jelgava» «Talsu NSS/Sabile» guva uzvaru ar 4:0, «Rīgas futbola skolu» mūsējiem izdevās pārspēt ar 3:0, FS «Metta» — ar 3:1, bet pret «Rīgas futbola skolu 2» rezultāts bija neizšķirts. Rezultātā A apakšgrupā izcīnīta 1. vieta un priekšā vēl pēdējā spēle ar B grupas līderiem. Finālā tikāmies ar FC «Acakem» komandu. Finālā rezultāts graujošs — nekādas cerības rīdziniekiem, 6:0 «Talsu NSS/Sabile» labā un godam izcīnīta 1. vieta.
13. septembrī Kuldīgas puiši apvienojās ar Talsu novada sporta skolas komandu, lai piedalītos FK «Iecava» kausa izcīņā (astoņi pret astoņi). Turnīrā piedalījās astoņas komandas, no kurām mēs bijām vienīgie kurzemnieki. Grupas spēlēs pret spēcīgo «Rīgas futbola skolu» izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar 3:0. Otrajā mačā neizšķirts (2:2) pret FK «Valor/Ropaži», bet trešajā spēlē ar rezultātu 8:0 pieveicām FK «Iecava2». Savā apakšgrupā izcīnījām 1. vietu un pusfinālā tikāmies ar Jēkabpils jauniešiem. Līdzīgā spēlē tomēr spējām gūt divus vārtus un iekļūt finālā (2:0), kur mums pretī stājās turnīra favorīti — spēcīgie mājinieki FK «Iecava 1». Pretinieki uzspieda mums savu spēli un izveidoja vairākus labus vārtu gūšanas momentus, bet kopīgiem spēkiem aizsardzībā un, pateicoties vārtsarga Riharda Bieriņa spēlei, nosargājām vārtus neskartus. Vienā no pretuzbrukumiem mūsu komandas uzbrucējs Eduards Markuss Millers eleganti noslēdza savu izdevību, un šoreiz pietika ar vieniem vārtiem, lai uzvarētu. Finālā uzvarējām ar 1:0 un kāpām uz FK «Iecava» kausa pjedestāla augstākā pakāpiena. Paldies par sadarbību FS «Kuldīga» puišiem un trenerim Artūram Šternbergam! Paldies arī vecākiem un līdzjutējiem, kuri bija atbraukuši un atbalstīja mūs! Finālā bija kārtīga futbola atmosfēra un vētrains atbalsts. Uz sadarbību arī citreiz!
Sabiles sporta centrs