Šampanieša lietus uz pjedestāla

Sports

Šajā sezonā Stendes mototrasē tradicionālā Stendes rudens motokrosa vietā tika organizēts Latvijas amatieru čempionāta un Latvijas junioru čempionāta posms, kā arī Retro motokrosa posms. Tika izcīnītas arī tradicionālās Arvīda Skudrēvica piemiņas balvas. Pie īpašajām balvām šoreiz tika ātrākā apļa veicēji.
Piepildoties vispārdrošākajām prognozēm, sezonas noslēdzošais posms blakusvāģu un kvadru klasēs, kā arī Retro motokrosa posms tika aizvadīts kārtīgas vasaras noskaņā. Sakām lielu paldies visiem 155 sportistiem, kuri izrādīja interesi par motosportu. Cīņas bija saspringtas, jo visas dienas garumā tika izcīnīts 31 balvu komplekts. Šampanieša lietus uz pjedestāla bija varens, jo īpaši jauniešu vidū. Sportistiem ir ticējums par šampanieša atvēršanu uz pjedestāla — tas garantē uzvaras arī nākotnē.
Dienu iesāka Retro motokrosa klases, tas ir solo motocikli, bet otrajā dienas daļā skatītājiem prieku un emocijas sagādāja kvadriciklu un blakusvāģu pārvaldītāji. Arvīda Skudrēvica radinieku gādātās balvas ātrākā apļa veicējiem ieguva Niks Apfelbaums, Artūrs Šneiders, Matīss Palēvics, Daniels Lielbārdis un Bruno Lielbārdis. Organizators sadarbībā ar veikalu «Elvi» sagādāja pārsteigumu arī skatītājiem un dāvāja dāvanu grozu motokrosa cienītājai no Kuldīgas. Motokluba «Stende» vadītājs Guntars Žigats atzina, ka diena ir kā radīta sacensībām un visi punkti salikās pareizi. Matīss Palēvics (Q Open uzvarētājs) norādīja, ka trase ir labi sagatavota un sacensības ir ļoti labi noorganizētas. «Bija liels prieks braukt un censties, jo tika piedāvātas arī skaistas balvas!» Monta Dišlere-Kirilko (Q Amatieri 3. vietas ieguvēja) atzina, ka trase bija salīdzinoši vienkārša, bet ļoti patīkama. Vienīgās problēmas viņai otrā brauciena pēdējā aplī sagādāja tehniska ķibele.
Paldies sadarbības partneriem — Raivim un SIA «Betona Profs», Kasparam un SIA «Voka», Agnim un veikalam «Elvi», Jurim un «EPIC print», Edvīnam un SIA «Talsu meliorators», Jānim un ZS «Priednieki», Rihardam un ZS «Brasliņi», Renāram un pārējiem tiesnešiem, mediķiem no «Veselības centra 4». Dienas garumā cītīgi strādāja sacensību sekretariāts Zanes vadībā, bet rezultātus nodrošināja Andris un Raivis. Paldies sakām arī superīgajam motokrosa komentētājam Ērikam no Ventspils jeb Fodžam un apskaņotājam Mārtiņam. Paldies Jurim un Vasīlijam, kuri palīdzēja trases sakopšanas darbos! Paldies Aigai no «EPIC print», Laurai, Martai, Mini moto vecākiem un visiem pārējiem, kuriem motokross ir pie sirds! Jūsu emocijas palīdz mums turpināt iesākto darbu!
MK «Stende»