Nezāles meklē savu saimnieku!

Talsu novads

Varbūt ir pamanīts, ka mūsu laikrakstā jau vairākkārt publicētas Andra Reinholda iesūtītas fotogrāfijas, kurās redzams, ka Talsu sirdī, un ne tikai, saaugušas nezāles, kuras īsti nevienu nesatrauc.
Šajā nedēļā, saņemot ziņu, ka joprojām nav nekādas reakcijas uz iepriekšējo publikāciju, jo stāvlaukums pie Talsu pašvaldības administratīvās ēkas un pie sporta nama vēl vairāk prasīt prasās pēc apšķērēšanas, neviļus radās doma. Līdzīgi kā televīzijas šovā kāds apņēmīgs saimnieks meklē sievu, mūsu pusē nezāles varētu meklēt savu ravētāju, kura oficiālos pienākumos ietilpst kārtībā sakopšanas darbi. Jācer, ka šajā reizē kāds atbildīgais tomēr atpazīs savu novārtā atstāto teritoriju, ja nu necenšas nogaidīt līdz sniegam, kad visu nekārtību apklāj sniedziņš balts, kas arī, ja paskatāmies uz mūsu ziemām, pasācis nepildīt savus snigšanas pienākumus.
Andris Reinholds raksta, ka pagājis vairāk nekā mēnesis, bet nezāļu lauki aiz Talsu pašvaldības domes sēžu zāles logiem tik turpina pieņemties kuplumā. Pēc pēdējām lietainajām dienām tās īpaši sazaļojušas. Viņam radies pat retorisks jautājums par to, ka varbūt ar nezālēm un velēnām apaugušais trotuārs un stāvlaukumu apmales ir jaunā topošā Talsu novada imidžs? Bet varbūt kāda īpaša teritorijas iezīmēšanas forma, kas liecina, ka stāvēt aizliegts?