Noslēdzies «Pļavu kauss 2020» pludmales volejbolā

Sports

Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē jūnija beigās iesākās tradicionālais Pļavu kauss pludmales volejbolā. Pirmajā posmā pieteicās 70 komandas, un arī pārējos posmos dalība bija pietiekami liela.
Dalībnieki ieradās no dažādām Latvijas vietām, kas turnīru padarīja spraigu un interesantu. Pļavu kausa sacensības šajā sezonā noteikti ieies vēsturē ar lielāko dalībnieku skaitu — vīriešu grupā par kopvērtējuma uzvaru cīnījās 94 dalībnieki, jauniešu/iesācēju grupā — 91 dalībnieks, bet sieviešu grupā — 49 dalībnieces. No-slēguma posmā 1. vietu ieguva Vendija Ābola/Agija Ankevica, 2. vietā — Anita Indāne/Anita Žeimunde, 3. vietā — Gerda Matisone/Elza Smilškalne, 4. vietā — Krista Rozenberga/Anete Černuho. Jauniešu/iesācēju grupā 1. vietā — Kristers Tauriņš/Dāvis Alkšbirze, 2. vietā — Rozālija Eglīte/Sandijs Eglītis, 3. vietā — Laimonis Strautiņš/Jāni Parfenovičs, 4. vietā — Anna Laura Krauze/Matīss Apsāns. Vīriešu grupā 1. vietā — Jānis Sakiņš/Niks Freimanis, 2. vietā — Rinalds Belerts/Jānis Krūze, 3. vietā — Singurs Zariņš/Ģirts Vicinskis, 4. vietā — Toms Tālbergs/Toms Kalniņš.
Kopvērtējumā sieviešu grupā 1. vietu dalīja Vendija Ābola un Agija Ankevica ar sešiem punktiem, 2. vietu — Anita Indāne un Anita Žeimunde ar sešiem punktiem, bet 3. vietu — Krista Rozenberga un Anete Černuho ar 15 punktiem. Jauniešu/iesācēju grupā 1. vietu dalīja Rozālija Eglīte un Sandijs Eglītis ar astoņiem punktiem, 3. vietā — Kristers Tauriņš ar 11 punktiem, 4. vietu dalīja Anna Laura Krauze un Matīss Apsāns ar 12 punktiem, bet 6. vietu — Laura Zingnika un Jānis Zingniks ar 23 punktiem. Vīriešu grupā «35+» 1. vietā —Andrejs Černuho ar 14 punktiem, 2. vietā — Kaspars Krūzmanis ar 34 punktiem, 3. vietā — Miks Sidorenko ar 73 punktiem. Vīriešu grupā 1. vietu dalīja Jānis Krūze un Rinalds Belerts ar astoņiem punktiem, 3. vietā — Niks Freimanis ar desmit punktiem, 4. vietā — Singurs Zariņš ar 11 punktiem, 5. vietā — Toms Tālbergs ar 13 punktiem, bet 6. vietā — Andrejs Černuho ar 14 punktiem.
«Pļavu kauss 2020» aizvadīts! Liela pateicība pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem: Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, fotogrāfam Jānim Jansonam, tehniskajam darbiniekam Ingum Bērziņam, Miķelim Ābolam un biedrībai «SK «Lauciene»».
Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs, pasākuma organizators