Volejbolisti aizvadījuši aktīvu jūliju

Sports

Pēc ilgāka pārtraukuma arī volejbola dzīve atgriezusies ierastajās sliedēs. Jūlijs mūsu audzēkņiem ir bijis diezgan aktīvs.
Šoreiz sezonu atklājām ar Aizputes novada 2020. gada čempionātu pludmales volejbolā. 1. jūlijā sacensības norisinājās U—12 vecuma grupas jauniešiem. Šajās sacensībās Talsu novada sporta skolu pārstāvēja gan zēni, gan meitenes. Šī bija pirmā sacensību pieredze, kurā audzēkņi guva ne tikai pirmos zaudējumus, bet arī pirmās uzvaras, kā arī ieguva pieredzi spēļu tiesāšanā. Šoreiz meitenēm 10. vieta, bet zēniem dalīta 5.—8. vieta. Otrajā sacensību dienā U—16 vecuma grupā 27 komandu konkurencē piedalījās septiņi mūsu meiteņu dueti. Vislabākais sniegums šoreiz A. K. Dinsbergai un P. L. Andrejevai tika dalīta 5.—8. vieta, L. Eglīte/K. Smildzēja un S. Zēles/E. Pēkšena dalītajā 9.—12. vietā, D. Lubgane/S. Lubgane 16. vietā, K. Vilsone/L. Rozenfelde 19. vietā, K. Sūniņa/R. M. Eglīte 21. vietā un E. Tirzmale/V. Goba 24. vietā.
17. jūlijā mūsu audzēkņi piedalījās 15. vasaras spēlēs volejbolā 1. posmā, kurš norisinājās Kuldīgā. Rezultāti bija dažādi, kādam veicās labāk, kādam sliktāk. U—11 grupas meitenes ieguva 9. vietu, bet zēni ierindojās 13. vietā. U—15 grupas zēni ieguva 6. vietu, bet U—15 grupas meitenes no 10.—12. vietai. Izcils sniegums šajā posmā mūsu U—13 grupas volejbolistēm, godam izcīnīta 2. vieta.
Šobrīd volejbolisti atrodas volejbola nometnē Engurē, lai cītīgi gatavotos nākamajām sacensībām, kas norisināsies Jelgavas novada Valgundē.
Santa Roze, Reinis Kalniņš,
treneri