Aizvadīts Pļavu kausa 3. posms

Sports

12. jūlijā Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē tika aizvadīts pludmales volejbola turnīra «Pļavu kauss» 3. posms. Dalību šajā posmā pieteica 52 komandas, vīriešu grupā — 17, sieviešu grupā — 16, bet jauniešu/iesācēju grupā — 19 komandas.
Par 3. posma uzvarētājām sieviešu grupā kļuva Anita Žeimunde un Anita Indāne, 2. vietā — Agija Ankevica un Vendija Ābola, 3. vietā — Gerda Salmiņa un Kristīne Plaude-Dudko, bet 4. vietā — Krista Rozeberga un Anete Černuho. Jauniešu/iesācēju grupā 1. vietā — Aleksis Gorjunovs un Madars Mauriņš, 2. vietā — Rozālija Eglīte un Sandijs Eglītis, 3. vietā — Romans Saveljevs un Rainers Leitarts, bet 4. vietā — Kristers Tauriņš un Aigars Roderis-Roderts. Vīriešu grupā 1. vietā — Jānis Sakniņš un Kaspars Salmiņš, 2. vietā — Toms Tālbergs un Mikus Podkalns, 3. vietā — Rinalds Belerts un Jānis Krūze, bet 4. vietā — Nils Piebalgs un Mārcis Jackovskis. Kopvērtējumā sieviešu grupā līderes ir Agija Ankevica un Vendija Ābola ar sešiem punktiem, vīriešu grupā — Jānis Krūze un Rinalds Belerts ar septiņiem punktiem, bet jauniešu/iesācēju grupā — Anna Laura Krauze, Matīss Apsāns, Rozālija Eglīte un Sandijs Eglītis ar 13 punktiem.
Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību, Talsu novada pašvaldībai par atbalstu, Laucienes pagasta pārvaldei, Miķelim Ābolam par balviņām, biedrībai «SK Lauciene», fotogrāfam Jānim Jansonam un pasākuma tehniskajam palīgam Ingum Bērziņam!
Nākamajam posmam komandas jāpiesaka līdz 8. augustam (16.00) pa telefonu —28385008. Īsziņā jānorāda grupa, dalībnieku vārdi un uzvārdi. Komandu skaits grupās būs ierobežots. Tiekamies 4. posmā, kas 9. augustā 11.00 notiks Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē!
Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs, sacensību organizators