Aizvadīts pludmales volejbola turnīra «Pļavu kauss» 2. posms

Sports

5. jūlijā Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē tika aizvadīts pludmales volejbola turnīra «Pļavu kauss» 2. posms. Lai gan laika apstākļu prognozes nebija tās labākās, lai aizvadītu pludmales volejbola turnīru, dalībnieku lielā aktivitāte liecināja, ka, neskatoties uz solīto laiku, komandu skaits būs ievērojams un cīņas — kā allaž spraigas. Šoreiz dalību pieteica 53 komandas.
Vīriešu grupā piedalījās 20 komandas, sieviešu — 13, bet jauniešu/iesācēju — 20 komandas. Vairākas komandas saistībā ar sliktajām laika prognozēm pēdējā brīdī atteica savu dalību, bet volejbolisti tik spraigi spēlēja, ka lietus mums gāja apkārt. Par 2. posma uzvarētājiem sieviešu grupā kļuva Agija Ankevica un Vendija Ābola, 2. vietā — Anita Žeimunde un Anita Indāne, 3. vietā — Elza Smilškalne un Patrīcija Palameika, 4. vietā — Līva Eglīte un Kristena Smildzēja. Jauniešu/iesācēju grupā 1. vietā — Aleksis Koršunovs un Rainers Lācis, 2. vietā — Laura Zingnika un Jānis Zingniks, 3. vietā — Anna Laura Krauze un Matīss Apsāns, 4. vietā — Kerija Vilsone un Gerda Matisone. Vīriešu grupā 1. vietā — Rinalds Belerts un Jānis Krūze, 2. vietā — Andrejs Černuho un Andis Bertāns, 3. vietā — Niks Freimanis un Singurs Zariņš, 4. vietā — Toms Tālbergs un Mikus Podkalns.
Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību, Talsu novada pašvaldībai par atbalstu, Laucienes pagasta pārvaldei, Miķelim Ābolam par balviņām, biedrībai «SK Lauciene», fotogrāfam Jānim Jansonam un pasākuma tehniskajam palīgam Ingum Bērziņam!
Nākamajam posmam komandas jāpiesaka līdz 11. jūlijam (16.00) pa telefonu — 28385008. Īsziņā jānorāda grupa, dalībnieku vārdi un uzvārdi. Komandu skaits grupās būs ierobežots. Tiekamies 3. posmā, kas 12. jūlijā 11.00 notiks Laucienes pagasta Pļavu ezera sporta un atpūtas bāzē!
Normunds Krūze
Laucienes sporta centra vadītājs, sacensību organizators