Talsu Komersantu kluba biedri tikās kopsapulcē

Uzņēmējdarbība

Piektdien, 12. jūnijā, Lībagu pagastā, viesu namā «Bezdubeņi», notika biedrības «Talsu Komersantu klubs» kopsapulce.
Tajā par biedrības biedriem tika uzņemti trīs jauni dalībnieki: SIA «Metrum», Latvijā pazīstams uzņēmums, kas sniedz mērniecības, teritorijas attīstības plānošanas un ģeotelpisko risinājumu pakalpojumus; SIA «LAC serviss», Talsu novada uzņēmums, kas nodarbojas ar metālapstrādi un ražošanu; biedrība «Mazais vāģis», organizācija, kas nodarbojas ar tūrismu (muzeju, izstāžu zāles darbība). Tā kā biedrībai bija radusies vakanta piektā valdes locekļa vieta, notika valdes locekļa vēlēšanas. No trim kandidātiem par piekto valdes locekli tika apstiprināta SIA «LMK» pārstāve Karlīna Lagzdiņa-Gricinska.
Kopsapulcē tika aktualizēta kultūras un tūrisma attīstība Talsu novadā. Talsu tautas nama direktore Dace Obodovska prezentēja tautas nama darbību, mūsu radošais novadnieks Intars Busulis pauda savu redzējumu un nostāju pilsētas tēla uzlabošanā, norādot, ka viņa sirdslieta ir attīstīt Talsu pilsētu. Iesaistīties un padarīt Talsu pilsētas attīstību par savu sirdslietu Intars aicināja arī ikvienu klātesošo.
Ar novada uzņēmējdarbības atbalsta aktualitātēm iepazīstināja Talsu novada pašvaldības attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas uzņēmējdarbības koordinatore Inga Bumbule, bet par Saeimas aktualitātēm pastāstīja deputāte no Talsu novada — Ilze Indriksone.
Neformālajā daļā Talsu novada uzņēmums SIA «Sabiles sidrs» iepazīstināja ar savu jauno produktu līniju «Gardeners», bet par ēdienu un uzkodām rūpējās SIA «Laruss AP».
Talsu Komersantu klubs (TKK) dibināts ar mērķi pārstāvēt Talsu novada uzņēmēju intereses un veicināt dialogu un veiksmīgu sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm un starptautiskajām organizācijām, kā arī veicināt Talsu novada uzņēmēju savstarpējo sadarbību, attīstītu uzņēmējdarbību un iesaistītos Talsu reģiona sabiedriskās dzīves uzlabošanā un labdarības pasākumu organizēšanā.
Šobrīd TKK apvieno 42 biedrus.

Egita Sudakova,
TKK izpilddirektore