«Turības» Talsu filiāli absolvē 19 jaunie profesionāļi

Izglītība

Studiju gada izskaņā Biznesa augstskolas «Turība» Talsu filiāli absolvēja 19 jaunie profesionāļi. Lielākā daļa absolventu šogad ir ar jurista palīga kvalifikāciju, otra populārākā kvalifikācija ir grāmatvedis. Neraugoties uz «Covid-19» ieviestajām izmaiņām augstskolu darbā, studiju noslēguma periods noritēja veiksmīgi.
Darba tirgū arvien vairāk tiek novērtēti kvalificēti speciālisti, kuri ne tikai pārzina grāmatvedības un tiesību zinātņu jomas ietekmējošos normatīvos aktus, bet arī prot tos pielietot ikdienas darbā. Mūsdienu profesiju realitāte ir darbs no mājām, kas īpaši aktualizējies pēdējo mēnešu laikā. Grāmatvedība ir viena no jomām, kurā ir plašas iespējas gan strādāt attālināti, gan piedāvāt savu ārpakalpojumu. Veiksmīgi darboties grāmatvedības jomā var arī, iegūstot koledžas jeb pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.
«Paldies studēt gribošajiem un apņēmīgi noskaņotajiem studentiem par izcilu sniegumu uzrādīšanu! Paldies kolēģiem par padarīto lielo darbu studiju gada ietvaros Esam veiksmīgi noslēguši studiju gadu un jau varam sākt gatavoties nākamajam,» uzsver Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.
Domājot par studentu kompetenču sekmēšanu, augstskola piedāvā iespēju turpināt studijas arī bakalaura līmenī radniecīgā studiju programmā, sākot no 3. studiju gada. Daļa jauno profesionāļu, kuri saņēmuši diplomu, jau septembrī var turpināt studijas. Filiāles studentu pulkā ir ne tikai talsenieki, bet arī citi tuvākās apkārtnes iedzīvotāji.
Lāsma Bērziņa
Biznesa augstskola «Turība»