«Presto» autoskola Talsos

Reklāmraksts

«Presto» autoskola Talsos: drošākais ceļš pretī panākumiem

«Presto» autoskola Talsos turpina darbību distancēti #paliecmājās periodā, talsiniekiem piedāvājot jaunu apmācību pasniegšanas veidu — teorijas un pirmās palīdzības kursus tālmācībā. Apmācību process nekad agrāk nav bijis tik izdevīgs un vienkāršs – katram no savas mājvietas iespējams attālināti parakstīt līgumu un doties ceļā pretim sapnim par autovadītāja apliecību. Pieteikties apmācībai var mājaslapā: https://presto.lv/talsi

Izšķiroties par labu kādai no vairāk kā 200 Latvijas autoskolām, «Presto» ir pārbaudīta labākā izvēle — B kategorijā «Presto» arvien atrodas Latvijas labāko autoskolu topā pēc CSDD teorijas un braukšanas eksāmenu rezultātiem. Arī autoskolas kursantu sekmes to apliecina — «Presto» autoskolā lielāks īpatsvars topošo autovadītāju sasniedz mērķi iegūt tiesības kā citās autoskolās, kā arī pie autovadītāja apliecības izdodas tikt ātrāk.

Tiesības «Presto» autoskolā patiešām iespējams iegūt rekordīsā laikā, no mācību uzsākšanas mirkļa — pat 30 dienu laikā. Bez tam šobrīd «Presto» topošajiem autovadītājiem piedāvā arī motivējošu akciju — nokārtojot CSDD teorijas un braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi A, A2 vai B kategorijā, autoskola sedz izdevumus par eksāmenu.

Tuvojas arī motorolleru un motociklu sezona. «Presto» piedāvā īstenot ne vien šo sen loloto sapni, bet arī iegūt kāroto BE — iespēju pārvadāt ūdensmoci, kuteri vai materiālus remonta laikā. Tā kā «Presto» ir moderna un liela autoskola, piedāvātais iegūstamo kategoriju klāsts ir plašs. Periodiski arī tiek piedāvātas apmācības tālbraucējiem — attālinātā formātā visiem tiem, kas šobrīd pavada laiku mājās. Vairāk ar kategorijām var iepazīties šeit: https://presto.lv/kategorijas.

Pēc 3. teorijas nodarbības kursants jau var uzsākt braukšanas apmācību. Tiek ievērotas nepieciešamās drošības procedūras: iekšējās auto salona virsmas tiek dezinficētas pirms un pēc nodarbības, instruktori seko līdzi savam veselības stāvoklim, salonā pieejams termometrs un norēķināties var online, izvairoties no saskarsmes ar skaidru naudu.  Turklāt izņēmuma kārtā šobrīd braukšanu iespējams uzsākt no klientam izdevīgas atrašanās vietas, vienojoties ar instruktoru. 

 Tālmācība — jaunā teorijas apguves metode

Nodrošināt autovadītprasmi apgūt alkstošos jaunos kursantus ar nepieciešamajām zināšanām, lai veiksmīgi iegūtu tiesības, arvien bijusi« Presto» autoskolas prioritāte. Lai spētu turpināt nodrošināt apmācību šajos neskaidrajos laikos, «Presto» piedāvā teorijas un pirmās palīdzības kursus apgūt turpat no mājām tālmācībā — «Presto» autoskola Talsos turpina darboties attālinātā režīmā.

«Presto» vienmēr izcēlusies citu autoskolu vidū ar modernu pieeju un jaunu tehnoloģisko risinājumu meklējumiem. Tādēļ veiktas investīcijas digitalizācijā, lai padarītu mācību procesu klientam ērtāku un izdevīgāku.  Pielāgojoties esošajiem apstākļiem, mājaslapā atvērta jauna — tālmācības — iedaļa. Turklāt «Presto» autoskola ir pirmā Baltijā, kas sniegusi iespēju līgumu parakstīt online, netērējot dārgo laiku administrācijas klātienes apmeklējumam, kas jo sevišķi būtiski šajā pašizolācijas periodā.

Parakstot līgumu https://presto.lv/talmaciba, tiek izveidots individuāls lietotāja profils. E-pastā tiek saņemts aicinājums ar piekļuves saiti katrai nodarbībai, tāpat arī tā pieejama kursanta profilā. Teorijas nodarbības ietver 11 e-nodarbību ciklu. Savukārt pirmās palīdzības kursu atsevišķi iespējams iziet 2 dienu laikā.

«Presto» talsiniekiem piedāvā arī iespēju tiešsaistē pieteikties braukšanas nodarbībām. Turklāt kursantam iespējams braukšanas nodarbības saņemt katru dienu, arī nedēļas nogalēs un svētku dienās, izvēloties kādu no attiecīgajā laikā pieejamajiem instruktoriem. Tā ir unikāla pieeja Latvijā, pateicoties kuras nodrošinātajai instruktoru sasniedzamībai būtiski iespējams samazināt tiesību iegūšanai nepieciešamo laiku.

Citas «Presto» autoskolas apmācību priekšrocības

«Presto» piedāvā plašāko autoskolas filiāļu pārklājumu Latvijas teritorijā, tas ievērojami var atvieglot braukšanas nodarbību apmeklēšanas procesu. Talsos praktizējas un eksāmenu kārto no daudzām pilsētām — vīrusa periodā apmācību iespējams uzsākt no mājām, savukārt braukšanas nodarbības turpināt Talsos. 

Turklāt vajadzības gadījumā iespējams rezervēt instruktora laiku arī kādā citā Latvijas pilsētā, tādā veidā nezaudējot vērtīgo laiku, ko izmantot autovadīšanas prasmju pilnveidošanai. Neviena cita autoskola nenodrošina tik blīvu, plašu filiāļu izvietojumu Latvijas reģionos un instruktoru pieejamību. Tas tikai apliecina «Presto» līdera pozīcijas nozarē un uzsver klientu apmierinātību ar nodrošināto mācību procesu un zīmolam pausto uzticību.  

Talsiniekiem nodarbības iespējams apmeklēt pie dažādiem instruktoriem — līgums neparedz piesaisti vienam konkrētam instruktoram, kā tas nereti ir citās autoskolās. Pateicoties tam, kursantam iespējams saņemt daudzveidīgāku apmācību pieredzi, kā arī sēsties pie stūres dažādu modeļu automašīnās. Turklāt – kas neder vienam, der citam, un katram kursantam iespējams atrast sev piemērotāko instruktora tipu, kura mācīšanas metodes ir vieglāk uztveramas un kura raksturs un paradumi ļauj nodarbību laikā justies komfortabli.

Iespēja braukt dažādu instruktoru pavadībā un atšķirīgu modeļu automašīnās vairo jaunā autovadītāja psiholoģisko sagatavotību CSDD braukšanas eksāmena dienai un palielina iespējas eksāmenu nokārtot ar pirmo reizi. Topošais autovadītājs jau ar daudz mierīgāku prātu var uzsākt braukšanu, jo atrasties cita modeļa transportlīdzeklī jauna instruktora pavadībā jau ir ierasta pieredze.

Nozīmīga vērtība «Presto» autoskolu tīklam ir atklātība un caurredzamība. «Presto» ir vienīgā autoskola Talsos, kas sniedz iespēju ar līgumu iepazīties tiešsaistē vēl pirms tā parakstīšanas. Šāda pieeja parāda «Presto» godīgo attieksmi pret klientiem, apliecinot, ka līgumā nav ietverti nekādi zemūdens akmeņi. Tāpat arī vēl pirms līguma noslēgšanas iespējams prognozēt tiesību ieguvei nepieciešamās izmaksas un kursantam iespējams rēķināties ar noteiktu summu.

«Presto» izceļas citu autoskolu vidū ar apmācību kvalitāti un efektivitāti, kā būtisku pievienoto vērtību izvirzot klienta laika un naudas ekonomēšanu. Autovadītāja apliecību iespējams iegūt pat 30 dienu laikā kopš mācību uzsākšanas dienas, pateicoties dinamiskajam apmācību procesam un iespējai braukt katru dienu. Kā kvalitātes garants tiek piedāvāta 100% naudas atmaksa, ja klients iesniedz pamatotu sūdzību.

 Darba piedāvājums instruktoriem un pasniedzējiem

«Presto» aicina pievienoties Talsu autoskolas komandai instruktorus un pasniedzējus. Darbā tiek aicināti jau licencēti vai citās autoskolās strādājoši profesionāļi, kā arī tiek piedāvāta iespēja pārkvalificēties. Ja ir vēlme nomainīt nodarbošanos un kļūt par instruktoru vai pasniedzēju— «Presto» var finansēt nepieciešamās apmācības. Autoskola turklāt var nodrošināt ar transportlīdzekli, ja ir tāda nepieciešamība.

Talsu autoskola piedāvā konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu — uz pusi augstāku par vidējo nozarē. Tas kalpo kā spēcīgs stimuls arvien tiekties pēc labākā snieguma un attiekties pret darbu apzinīgi, tādējādi jaunajiem kursantiem nodrošinot pēc iespējas labāku un kvalitatīvāku apmācību procesu. Papildus augstajam atalgojumam «Presto» arī nodrošina nemitīgu iespēju akadēmiski pilnveidoties un iegūt jaunas zināšanas nozarē, lai uzturētu autoskolas līmeni un nodrošinātu apmācību kvalitātes standartus.

Pieteikties tiek aicināti kandidāti ar izpratni par pedagoģiskā darba specifiku, prasmi pasniegt zināšanas un uzstāties, datorprasmēm, sociālām iemaņām, krievu un latviešu valodas zināšanām un autovadītāja apliecību. Lai kļūtu par B kategorijas instruktoru, nepieciešama I līmeņa augstākā izglītība, lai kļūtu par pasniedzēju — II līmeņa augstākā izglītība.

Pieteikumus lūgums sūtīt Zigmāram Jansonam uz: zigmars@presto.lv Kontakttālrunis 28826828.