Sezonas noslēgums

Sports

U—13, U—14 un U—19 vecuma grupas komandas šogad aizvadīja vairākas sacensības.
Septembrī U—13 vecuma grupas meitenes (2007. gadā dzimušās un jaunākas) piedalījās starptautiskā volejbola turnīrā «Kurzemes kauss», kas norisinājās Kuldīgā, un izcīnījām 5. vietu. Novembrī piedalījāmies Latvijas Volejbola federācijas Rudens kausa izcīņā, kopvērtējumā 20 komandu konkurencē ieguvām 6. vietu. Ziemas kausa izcīņā 17 komandu konkurencē ieguvām 12. vietu.
U—14 vecuma grupas zēnu komanda (2006. gadā dzimušie un jaunāki) šogad pirmo reizi piedalījās Latvijas čempionātā jauniešiem. Aizvadījām divus sabraukumus Jēkabpilī un Rīgā. Lai arī neizcīnījām nevienu uzvaru, guvām ļoti vērtīgu pieredzi nākamajiem gadiem. Kopā ar Talsu zēniem spēlēs piedalījās arī trīs jaunieši no Engures. Čempionātā vietu nenoskaidrojām valstī noteiktās ārkārtas situācijas dēļ.
U—19 vecuma grupas meitenes (2001. gadā dzimušās un jaunākas) piedalījās Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņā. No 18 komandām tika izcīnīta 12. vieta. Latvijas čempionātā meitenes izcīnīja iespēju tikt uz pārspēlēm, lai tiktu uz finālsacensībām, bet diemžēl noteiktās ārkārtas situācijas dēļ sezona tika apturēta bez vietu sadalījuma.
Komandas piedalījās arī Talsu kausa izcīņā jauniešiem. U—13 vecuma grupas meitenes izcīnīja 2. vietu, U—14 vecuma grupas zēni — 3. vietu un U—19 vecuma grupas meitenes — 1. vietu.
Reinis Kalniņš,
treneris