Futbola notikumu apskats

Sports

Talsu novada sporta skolas 2007. un 2008. gadā dzimušajiem futbolistiem šajā mācību gadā treniņu process galvenokārt bija virzīts uz tehnisko elementu apmācību un to ātru izpildi spēļu situācijās, kā arī ātruma un koordinācijas attīstīšanu.
Tehnisko elementu jeb māņkustību un ātruma attīstīšana un to izmatošana ir ļoti svarīgs elements spēles laikā. To pārvaldīšana labā līmenī sniedz spēlētājam priekšrocību pret pretinieku komandas spēlētāju. Treniņu darba rezultātus varēja redzēt Kurzemes čempionātā un turnīros. 2007. gadā dzimušie futbolisti otro gadu pēc kārtas izcīnīja 1. vietu Kurzemes čempionātā telpu futbolā. Daži no 2007. gadā dzimušajiem futbolistiem tika arī pie 1. vietas ar gadu vecākiem futbolistiem — Kurzemes čempionātā 2006. gadā dzimušajiem zēniem. Redzot zēnu labos sasniegumus treniņos un čempionātā, bija gaidāms labs sniegums Latvijas finālturnīrā, kurā spēlē katra reģiona labākā komanda, bet to diemžēl dažādu iemeslu dēļ atcēla. 2008. gadā dzimušie futbolisti 11 komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu Kurzemes čempionātā telpu futbolā, tikai par vienu punktu atpaliekot no 2. vietas un par diviem punktiem no 1. vietas. Arī šeit varējām vērot ļoti labu individuālo tehniku un progresu. Rudenī futbolisti piedalījās Kuldīgas kausā, kur izcīnīja 1. vietu, apspēlējot šā gada Kurzemes čempionus — «Kuldīgas NSS» komandu, tomēr ziemas čempionāta spēlē Kuldīgas zēni bija spēcīgāki.
Pozitīvi, ka visa gada laikā treniņos un spēlēs varējām redzēt individuālu izaugsmi ikkatram spēlētājam! Liels paldies audzēkņu vecākiem par ieinteresētību treniņu procesā, sava bērna pilnveidē, atbalsta sniegšanā un regulāru treniņu apmeklējuma nodrošināšanā!
Kirils Rodionovs,
treneris