Par attiecībām

Reklāmraksts

Kā ilgstošās attiecībās no jauna ieviest pavasari?

Foto: Shutterstock.com

Šķiet, nav nekā jaukāka un mīlīgāka par senjoru pāri, kas parkā pastaigājas sadevušies rokās, smejoties, jokojot, pieglaužoties viens otram un skatoties viens uz otru ar mīlestības pilnām acīm tāpat kā toreiz, jaunībā. Teiksiet – tā notiek tikai pasakās? Nebūt ne! Šādu scenāriju var pieredzēt katrs pāris, kurā abi partneri kopj attiecības un rūpējas par tām. Tieši tā! Attiecības – tas ir darbs nevis izklaide, un, rūpīgi pie tām piestrādājot, var piedzīvot “…un viņi dzīvoja laimīgi līdz mūža galam”. Kā ilgstošās attiecībās no jauna ieviest pavasari? Smelieties idejas raksta turpinājumā!

Karsti piedzīvojumi kā jaunībā, tā vecumdienās

Sekss nav tikai jaunības dienu piedzīvojums – ar to ir iespējams nodarboties visu mūžu, turklāt tieši vecumdienās tas kalpo kā lielisks palīgs veselas un stipras sirds uzturēšanā, kā arī, protams, veselīgu partnerattiecību saglabāšanā. Neatkarīgi no jūsu vecuma, ir vērts mesties piedzīvojumā, kopā apmeklējot kādu seksšopu un iegādājoties kaut ko, kas abiem šķiet aizraujošs un izmēģināšanas vērts. Kautrējaties doties uz klātienes veikalu? Intīmpreču veikals internetā ir teicams šīs problēmas risinājums! Nav svarīgi, kur – svarīgi, ka kopā! Un pēc iepirkšanās ļaujiet vaļu savām ziņkārīgajām personības daļām un eksperimentējiet! Tieši šī ir viena no nozīmīgākajām personības daļām, kas atbild par “svaigumu” attiecībās. Trenējiet, lietojiet, attīstiet un izpaudiet to!

Randiņus neviens nav atcēlis

Izcils veids, kā vēlreiz vienam otram parādīt, ka joprojām esat līdz ausīm iemīlējušies un joprojām partneris ir nozīmīgs, ir vismaz reizi mēnesī doties randiņā. Bez sarunām par bērniem, mājas darbiem, pēdējo kopā skatīto seriālu vai ko citu tamlīdzīgu. Randiņā kā toreiz, pašā sākumā! Kino, vakariņas restorānā, SPA apmeklējums, piedzīvojumu brauciens, slidotavas apmeklējums – ļaujiet vaļu iztēlei un īstenojiet tās idejas, ko attiecību sākumā gribējāt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarējāt realizēt!

Foto: Shutterstock.com

Skaistums izglābs pasauli

Vai šajā gadījumā attiecības. Paskatieties uz sevi un salīdziniet ar pirmo pusgadu-gadu attiecībās. Kā Jūs šobrīd ģērbjaties, kā kopjat sevi, salīdzinot ar attiecību sākumu? Atjaunojiet pucēšanos kā dabisku attiecību sastāvdaļu un Jūs pamanīsit, ka abi ar partneri viens otru iekārojat vēl vairāk!

Dažādojiet baudas gūšanas veidus

Izmēģiniet jaunas pozas, iegādājieties seksa rotaļlietas, iepazīstiet BDSM pasauli – sekss ir tik neaptverami plašs! Metieties piedzīvojumos kopā! Intīmpreču veikals internetā Supersex palīdzēs realizēt jūsu karstākās vēlmes un idejas! Ienāciet Supersex.lv, iepērcieties izdevīgi un atjaunojiet pavasari attiecībās jau tagad!