Mitrā uzkopšana

Reklāmraksts

Mitrā uzkopšana — vēl viena aizsardzības līnija cīņā pret vīrusiem

Foto: Elis.com

Laikā, kad gripas vīruss vēl nav beidzis plosīties, savukārt arvien vairāk iedzīvotāju izjūt bažas par jaunā vīrusa izplatību, ir īpaši svarīgi rūpēties ne tikai par roku higiēnu, bet arī visu publisko telpu tīrību. Šoreiz — nedaudz plašāk par to, kā mitrā telpu uzkopšana var palīdzēt cīņā ar vīrusiem.

Tīras grīdas – tīras telpas

Grīda ir liela virsma. Ienākot telpā, grīdas tīrība rada pirmo iespaidu gan par biroju, gan pašu uzņēmumu. Ziemas un pavasara sezonā grīdu tīrības uzturēšana ir darbietilpīgāka, jo ir vairāk nokrišņu, dubļu, kā arī smilšu un sāls. Vienkāršākais veids, kā nodrošināt grīdu tīrību – maksimāli atvieglot mitro uzkopšanu, lai to būtu ērti veikt nepieciešamajā biežumā, kā arī izvietot papildu paklājus pie ieejas zonām.

Ērts un efektīvs mitrās uzkopšanas risinājums ir ārpakalpojums – mikrošķiedras mopu serviss, kas sevī iekļauj tīro mopu piegādi, lietoto mopu savākšanu, profesionālu to mazgāšanu.. Tādējādi mopu lietošana nudien ir vienkārša – par to tīrīšanu un apkopi parūpēsies citi, jums atliek tikai tos lietot.

Foto: Elis.com

Kā tīras grīdas palīdz cīņā pret vīrusiem?

Lielākoties vīrusi no cilvēka uz cilvēku tiek nodoti pa gaisu pilienu veidā. Persona, kas ir inficēta ar vīrusu, to izplata šķaudot un klepojot. Ja vīruss nonāk uz citas personas mutes un deguna dobumā, arī šī persona var inficēties. Visbiežāk tas notiek pavisam vienkārši – inficētā persona nošķaudās plaukstās, neaizliekot priekšā vienreizlietojamo salveti, vīrusa daļiņas nonāk uz rokām un pēc tam uz rokturiem. Cita persona pieskaras šim inficētajam rokturim un pēc tam aizskar muti, degunu vai acis.  Tādējādi vīruss jau ir atradis ceļu uz cita cilvēka organismu.

Viena no virsmām, kur nonāk daudz vīrusu, ir grīda, jo tur nosēžas izšķaudītie un izklepotie pilieni. Ja uz grīdas nokrīt, piemēram, dakša vai pildspalva, arī tā var kļūt par vīrusa pārnēsātāju. Tāpēc paralēli aktīvai un pareizai roku mazgāšanai arī grīdu tīrības uzturēšana ir tikpat svarīga!

Kā darbojas mopu nomas pakalpojums

Mops ir īpaši grīdas mazgāšanai paredzēts aprīkojums, kas labi uzsūc un notur netīrumus, kā arī savāc maksimāli daudz mitruma un putekļu no visu veidu grīdas segumiem. Mikrošķiedras tekstila sastāvs ir īpaši izveidots tā, lai grīdas varētu labi un kvalitatīvi notīrīt pat bez ķīmiskiem līdzekļiem vai liela ūdens patēriņa.

Tāpat kā jebkurš higiēnas aprīkojums, arī mopi vislabāk kalpo tad, ja tie ir atbilstoši tīrīti un kopti. Tieši tāpēc mikrošķiedras mopu serviss ir lielisks pakalpojums, kas vienlaikus ļauj sasniegt piecus mērķus:

  • mopi vienmēr tiek pienācīgi mazgāti ar profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem augstā temperatūrā, tādējādi nodrošinot kvalitatīvi izmazgātus mopus, kas ir gatavi darbam.
  • kvalitatīvi mopi grīdas mazgāšanai nozīmē arī rūpīgi izmazgātas grīdas;
  • tiek ietaupīts personāla laiks un citi uzņēmuma resursi, jo nav nepieciešams tos veltīt mopu iegādei, mazgāšanai, žāvēšanai un uzglabāšanai savās telpās.
  • mopu lietošana ir ērta un patīkama, tādēļ personāls ir motivētāks tos izmantot arī ātrai uzkopšanai, ja nepieciešams.

Latvijā mopu servisu piedāvā uzņēmums “Elis”, kas darbojas vairākās pasaules valstīs un ir viens no lielākajiem šāda veida pakalpojumu sniedzējiem. Uzkrātā pieredze un zināšanas ļauj klientiem piedāvāt labākos materiālus, izdevīgākos nosacījumus un ērtākos pakalpojumus.

Lai uzzinātu vairāk par mikrošķiedras mopu servisu, ieskatieties vietnē Elis.com un aizpildiet saziņas formu – tuvākajā laikā ar jums sazināsies, lai atbildētu uz visiem interesējošajiem jautājumiem.