Bezmaksas mutes masku šūšanas iniciatīva

Uzņēmējdarbība

Balgalniece Santa Frīdenberga ir pārliecināta, ka grūtais laiks, ko tagad pieredz pasaule, nav jāizmanto peļņas gūšanai, bet gan pozitīvu emociju un atbalsta vairošanai. Šā iemesla dēļ viņa piedāvā vietējiem bez maksas uzšūt mutes aizsargus un aicina šai iniciatīvai pievienoties arī citas šuvējas.
«Sveiciens visiem šajā karantīnas laikā! Šodien saņēmos un uzšuvu sev mutes aizsargu. Painteresējoties interneta dzīlēs, ko saka ķīnieši un citi, saprotu, ka labāk kaut kāds, nekā nekāds, tāpēc šodien ķēros pie šūšanas. Viena kārta kokvilnas, tad plastikāta maisiņš (ar nelieliem izdurtiem caurumiņiem), un atkal kokvinas audumiņš. Gala rezultāts ir labs, un, kad nākamreiz došos uz veikalu, noteikti to lietošu, jo pēc šodienas statistikas redzot, ka ar «Covid-19» saslimušo skaits ir strauji kāpis, un, pateicoties iebraucējiem, kāps vēl… Tāpēc, mīļie dursupnieki, ja kāds vēlas sev mutes aizsargu un jutīsies ar to kaut nedaudz pasargāts, dod ziņu, ar lielāko prieku uzšūšu! Bez maksas!» pausts Santas «Facebook» ierakstā.
Balgalniece teic, ka nolēmusi to darīt, jo sabiedrībai vajagot vairāk pozitīvu emociju un ziņu. «Labais vairo labo! Šo šūšanas veidu ievēroju «Facebook». Cilvēki šuj un pārdod šos aizsargus pat par pieciem eiro gabalā! Es būtu ļoti priecīga, ja šādai akcijai, bezmaksas mutes aizsargu šūšanai, atsauktos vēl kāda šuvēja, jo visi kopā mēs varam darīt foršas lietas. Man audumi mājās stāv kastītēs kā atgriezumi, mazie gabaliņi, un tagad ir īstais laiks to pielietošanai!» teic S. Frīdenberga. Pozitīvā balgalniece teic, ka iedzīvotāji izrādot interesi, un pašlaik (18. martā) viņai pasūtīti jau vairāk nekā 30 mutes aizsargu.