Finālspēle telpu futbolā

Sports

Svētdien, 8. martā, Talsu sporta hallē tika aizvadīta 2019./2020. gada sezonas Latvijas kausa izcīņas finālspēle. Aptuveni 400 skatītāji vēroja aizraujošu spēli starp divām labākajām Virslīgas komandām — FC «Petrow» un FK «Raba». Spraigā galvaspilsētas komandu derbijā panākumu ar 3:0 svinēja FK «Raba», kuri kausu ieguva trešo reizi tā pastāvēšanas vēsturē.
Spēles pārtraukumā tika apbalvota arī «FC Talsi/FK Laidze» U—18 komanda, kas «Evelatus.lv» jaunatnes čempionātā telpu futbolā izcīnīja augsto 3. vietu. Komandas sastāvs: A. Ļutjanskis, A. K. Pauls, D. Janpavlis, D. D. Kaņeps, E. R. Čuhnovs, J. Lozbers, K. Hartmanis, K. Grohjackis, L. Tīrums, M. Ernestsons, M. Kairišs, M. M. Buks, M. R. Krūmiņš, N. Smilškalns, N. Stivriņš, R. Krišjānis, R. Brizga, R. Sproģis, R. Grasmanis, R. Klismets, S. Panteļejevs. Treneri: Aivars Eņģelis, Andris Krišjānis un Jānis Motivāns. Vadītājs — Renārs Krūmiņš.
Ceļā uz LTFA rīkotās Latvijas kausa izcīņas finālu FK «Raba» pieveica 1. līgas vienību «PB Line», pērnā gada kausa uzvarētājus FC «Lokomotiv Daugavpils» un Virslīgas debitantus FK «Tukums 200/TSS». FC «Petrow» finālu sasniedza, uzvarot Kuldīgas FC «Nikers», atspēlējot trīs vārtu deficītu pret «Jēkabpils Lūši/Ošukalns» un ar 14:0 sagraujot TFK «Salaspils».
Šajā turnīrā piedalījās arī «FC Talsi/FK Laidze» komanda. Turnīru talsenieki iesāka 7. decembrī Rīgā, sešpadsmitdaļfinālā tiekoties ar Rīgas komandu FK «Kadaga». Mūsējie uzvarēja ar rezultātu 4:0 (vārtus guva M. Šnēbergs, K. Paegle, R. Krišjānis un E. Bērziņš). Astotdaļfinālā pievienojās LTFA Virslīgas komandas, un izloze uz Talsiem atveda «Jēkabpils lūši/Ošukalns» komandu. 21. decembrī Talsos tika aizvadīta spēle, un, lai gan līdz pirmā puslaika pēdējai minūtei rezultāts bija neizšķirts, spēle noslēdzās ar Virslīgas kluba uzvaru (6:2). Mūsu komandas labā vārtus guva M. Červoņikovs. Komandā spēlēja R. Brizga, K. Hartmanis, R. Šnēbergs, U. Romanovs, S. Blaunfelds, K. Paegle, J. Bite, D. D. Kaņeps, R. Sproģis, M.Šnēbergs, K. Neilands, R. Krišjānis, A. Lutjanskis un M. Červoņikovs.
Mūsu komanda piedalās arī LTFA 1. līgas čempionātā. Visi 14. martā 17.00 aicināti uz sezonas pēdējo spēli Talsu sporta hallē.
Renārs Krūmiņš,
futbola kluba «FC «Talsi»» vadītājs