Skolēnu brīvlaikā trenējās jaunie hokejisti

Sports

Aizvadītajā nedēļā Talsu ledus hallē aktīvi trenējās NSS/THK visu treniņu grupu jaunie hokejisti.
Nodarbības sākās jau no paša rīta. Vispirms notika ledus treniņi, kur lielāka uzmanība tika pievērsta slidošanas un metienu tehnikas pilnveidošanai. Pēc treniņa sekoja brokastis vietējā kafejnīcā un pēc nelielas pauzes — teorētiskā nodarbība, kurā uz liela ekrāna tika vērotas aizvadītās spēles. Jaunie hokejisti varēja vērot katrs savu spēli, redzēt savas kļūdas laukumā un turpmāk censties tās nepieļaut.
Jāsaka liels paldies trenerim Renardam Brālim, kurš to noorganizēja, kā arī pārējiem treneriem, kuri viņu atbalstīja. Pēc šīs nodarbības neliela pauze, un tad vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, izturības skrējiens, spēka un veiklības vingrinājumi. Pusdienas kafejnīcā un otrs ledus treniņš, kurā lielāka uzmanība tika pievērsta spēles taktikai un spēlētāju disciplīnai attiecīgajās spēles situācijās. Beigu daļā treniņa spēle gan mazākumā, gan skaitliskajā vairākumā.
Pavērojot nodarbības, radās labs iespaids, jo zēni lietderīgi pavadīja brīvlaiku, kārtīgi patrenējās un galvenais — to visu darīja aizrautīgi un ar prieku. Paldies visiem treneriem par darbu!

Imants Ziediņš,
hokeja treneris