Noliek deputāta mandātu

Dundagas novads

24. oktobra Dundagas novada domes sēdē deputāti skatīja iesniegumu, kurā deputāts, attīstības un plānošanas komitejas vadītājs Māris Napskis atsakās no deputātu pienākumu pildīšanas, jo pienākumus nevar savienot ar pamatdarbu, liecina pašvaldībā sniegtā informācija.
23. oktobrī pašvaldībā saņemts Dundagas novada domes deputāta un attīstības un plānošanas komitejas vadītāja Māra Napska iesniegums ar lūgumu viņu atbrīvot no šo pienākumu pildīšanas, jo tos vairs nespēj savienot ar pamatdarbu. Deputātu vairākums viņa iesniegumu arī atbalstīja. M. Napskis pildīja arī attīstības un plānošanas komitejas vadītāja pienākumus, taču domes sēdē neizskanēja, kas turpmāk šos pienākumus veiks. Šā mēneša domes sēdē pats deputāts nepiedalījās. «Talsu Vēstīm» viņš pauž, ka nevarējis ierasties, jo atrodas darbā ārpus novada. Jautāts, kā vērtē savu darbu domē un kas nozīmīgs divu gadu laikā padarīts, atbildi viņš nesniedz, vien teic, ka turpinās sekot līdzi domē notiekošajam. Vienīgais iemesls deputātu mandāta nolikšanai esot iesniegumā norādītais — nespēja pamatdarbu savienot ar deputātu pienākumu pildīšanu, citu argumentu neesot.
Nākamais vēlētāju apvienības «Mūsu cilvēkiem» kandidāts, kurš varētu stāties viņa vietā, ir Zane Tālberga, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas informācija par 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātiem Dundagas novadā.