Iesācies Laucienes kauss volejbolā

Sports

Iesākoties jaunajai sezonai, Laucienes sporta centrā 26. septembrī norisinājās Laucienes kauss volejbolā (3+1).
Sacensības visas sezonas garumā notiks katru otro ceturtdienu. Katrā posmā dalībnieki varēs pieteikties individuāli, bet komandas tiek noteiktas ar izlozes palīdzību. Katrs dalībnieks krās punktus individuāli — no 14 posmiem kopvērtējumā tiks ņemti vērā desmit labāko posmu rezultāti. Sacensības notiek jau astoto sezonu — tā ir lieliska iespēja iepazīties ar citiem šī sporta veida cienītājiem un izbaudīt sacensību garšu. Arī šīs sezonas pirmajā posmā dalībnieki bija ieradušies no tuvākām un tālākām vietām — Saldus, Jaunpils, Talsiem, Dundagas un citām vietām.
1. vietā — Arta Pļaviņa, Kalvis Liepa, Ainārs Tiļļa un Klāvs Muižnieks, 2. vietā — Ričards Dambergs, Marguss Asplints, Reiners Birners un Mareks Viņiarskis, 3. vietā — Kristīne Neimane, Raivis Reinfelds, Arvis Reinholds un Kārlis Pētersons, 4. vietā — Anna Krista Jelsmane, Dāvis Sniedze, Uldis Jansons un Roberts Sproģis.
Liels paldies Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, fotogrāfam — Jānim Jansonam un visiem dalībniekiem! Uz tikšanos nākamajā posmā, kas notiks 10. oktobrī!

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs