Turnīrā «Mītava Open 2019» izcīna sudraba godalgu

Sports

Amatieru minifutbola čem-pionāts «Mītava Open 2019» ir noslēdzies — mūsu komanda «Talsu autopilots» kopvērtējumā izcīnīja augsto 2. vietu.
Sacensības norisinājās četros posmos: Talsos, Gulbenē, Līvānos un Jelgavā. Talsos mūs komanda izcīnīja 1. vietu, tāpēc tika nolemts braukt arī uz pārējiem posmiem. Gulbenē izcīnīta 3. vieta, Līvānos — 2. vieta un noslēguma posmā Jelgavā — 3. vieta. «Pārlielupes» komanda, izcīnot 1. vietu pēdējos posmos, arī kopvērtējumā par vienu punktu apsteidza mūsu komandu, 3. vietu izcīnīja «Dobele Allegro». «Talsu autopilota» komandā spēlēja Janeks Bite, Elvijs Muņķevics, Kaspars Valbergs, Oskars Ašeradens, Madars Kronbergs, Sandris Krūmiņš, Mārcis Šnēbergs, Rūdis Šnēbergs, Mārcis Červoņikovs, Kārlis Paegle, Sandis Braunfelds, Kristaps Lauris un Jānis Rozenštams, vadītājs — Renārs Krūmiņš.
Paldies Talsu novada pašvaldībai, kultūras un sporta attīstības nodaļai, Talsu novada sporta skolai, Dundagas novada pašvaldībai, kā arī visiem pārējiem, kuri iesaistījās Talsu posma organizēšanā!

Renārs Krūmiņš,
biedrības «Talsu futbols» vadītājs