Aizvadīta 20. «Pļavu kausa» pludmales volejbola sezona

Sports

Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu sporta un atpūtas bāzē vasaras sākumā iesākās tradicionālais «Pļavu kauss 2019» pludmales volejbolā. Pļavu kausa sacensības notiek 20. sezonu, kur pulcina pludmales volejbola cienītājus no visas Latvijas. Arī šajā sezonā turnīrs pulcināja daudz dalībnieku. Pamainot nolikumu, turnīrs atdzīvojās, un katrs posms pulcināja daudz sportistu un volejbola cienītāju.
Noslēguma posms iesākās ar iesildošo daļu, apakšējo piespēļu konkursu, kur sieviešu grupā uzvarēja Ulanta Ābola, bet vīru grupā — Edgars Geide.
Noslēguma posma rezultāti: sieviešu grupā 1. vietu ieguva Sigeta Naudiņa/Elīza Matroze, 2. vietā — Silva Ivuškāne/Ilze Trubača, bet 3. vietā — Ulanta Ābola/Elizabete Korula. Jauniešu — iesācēju grupā 1. vietu ieguva Alvis Adiņš/Dāvis Gribusts, 2. vietā — Rozālija Eglīte/Sandijs Eglītis, bet 3. vietā — Kārlis Erdmanis/Markuss Baumanis. Vīriešu grupā 1. vietu ieguva Toms Tālbergs/Ģirts Vicinskis, 2. vietā — Jānis Krūze/ Mikuss Podkalns, 3. vietā — Andis Švāģeris/Matīss Pētersons.
Kopvērtējuma uzvarētāji visās grupās: jauniešu — iesācēju grupā 1. vietā — Rozālija Eglīte ar 88 punktiem, 2. vietā — Sandijs Eglītis ar 88 punktiem, 3. vietā — Alvis Adiņš ar 81 punktu, 4. vietā — Dženifera Pūliņa ar 63 punktiem, 5. vietā — Uldis Jansons ar 62 punktiem, bet 6. vietā Juris Ābols ar 61 punktu. Sieviešu grupā 1. vietā — Sigeta Naudiņa ar 98 punktiem, 2. vietā — Ilze Trubača ar 88 punktiem, 3./4. vietā — Ulanta Ābola un Elizabete Korula ar 80 punktiem. Vīriešu grupā «35+» 1. vietā — Miks Sidorenko ar 55 punktiem, 2. vietā — Armands Siņavskis ar 51 punktu, bet 3. vietā — Normunds Krūze ar 40 punktiem. Vīriešu grupā uzvarēja dundadznieki Andis Švāģeris un Matīss Pētersons ar 88 punktiem, 3. vietā — Jānis Krūze ar 84 punktiem, 4. vietā — Toms Tālbergs ar 77 punktiem, 5./6. vietā — Miķelis Ābols un Edgars Geide ar 65 punktiem.
«Pļavu kauss 2019» aizvadīts un liela pateicība pasākuma atbalstītājiem Laucienes pagasta pārvaldei, Talsu novada pašvaldībai, Sandijam Eglītim un fotogrāfam Jānim Jansonam.
Paldies visiem dalībniekiem par dalību! Jau 24. augustā notiks vasaras sezonas noslēdzošais sporta pasākums «Laucienes pagasta dienas» ietvaros, kur Laucienes stadionā 10.00 sāksies futbols (komandā 8 dalībnieki, sacensības notiks divās grupās: jaunieši līdz 16 gadiem un pārējie), bet volejbolā 10.30 formāts 3×3. Notiks sacensības 12.00—14.00 «Bumba gaisā 2019» Laucienes rekords. Uz tikšanos pasākumā!

Normunds Krūze,
Laucienes sporta centra vadītājs