«Autopilots» kopvērtējumā nostiprinās līderos

Sports

Talsu futbola komanda «Autopilots» pēc uzvaras Talsos nolēma piedalīties arī pārējos futbola festivāla «Mītava Open 2019» posmos.
27. jūlijā komanda devās uz Gulbeni, kur izcīnīja trešo vietu. Pagājušās nedēļas nogalē komanda devās uz Līvāniem, kur saspringtā cīņā tika izcīnīta otrā vieta. Mūsu komanda aizvadīja septiņas spēles, kopā izcīnītas piecas uzvaras un divi zaudējumi. Par posma uzvarētājiem kļuva komanda «Pārlielupe», kura izcīnīja visas uzvaras, trešajā vietā palika «Dobele Alegro». Pēc šī panākuma mūsu komanda nostiprinājās pirmajā vietā kopvērtējumā ar 48 punktiem, bet netālu seko «Dobele Alegro» un «Pārlielupe» — abiem par 45 punktiem — un «Sapņotava Alsungā» ar 44 punktiem. Pēdējais un izšķirošais posms norisināsies 24. augustā Jelgavā, Zemgales olimpiskā centra stadionā.
Talsu komandā «Autopilots» spēlēja Janeks Bite, Elvijs Muņķevics, Kaspars Valbergs, Oskars Ašeradens, Madars Kronbergs, Sandris Krūmiņš, Mārcis Šnēbergs, Rūdis Šnēbergs.

Renārs Krūmiņš,
biedrības «Talsu futbols» vadītājs