Smaiļotājs Roberts Akmens triumfē U—23 pasaules čempionātā

Sports

Talsenieks Roberts Akmens 3. augustā Rumānijas pilsētā Pitešti pasaules U—23 čempionātā smaiļošanā (200 metru distancē) izcīnīja zelta medaļu un kļuva par pasaules čempionu! Finālā sportists distanci veica 35,060 sekundēs.
A finālā 2. vietu ieguva ukrainis Ivans Semikins, kurš atpalika par 0,118 sekundēm, bet 3. vietā ierindojās polis Bartošs Grabovskis, atpaliekot par 0,138 sekundēm. Priekšsacīkstēs R. Akmens uzrādīja piekto ātrāko laiku, bet sestdien, pieveicot 200 metrus 37,218 sekundēs, pusfinālā bija trešais ātrākais. Pateicoties uzrādītajam rezultātam, talsenieks iekļuva A finālā. Kopumā sacensībās piedalījās 33 smaiļotāji.
Lielu paldies sportists vēlas teikt visiem, kuri viņu atbalstīja un ticēja viņa spēkiem! Īpašu paldies viņš velta tuviniekiem un trenerim Aleksandram Timoškēvičam.