Mūsējo starts Latvijas čempionātā vieglatlētikā

Sports

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogrē cīņas aizvadīja Latvijas labākie vieglatlēti. Izcilu rezultātu uzstādīt izdevās arī vairākiem mūsu puses sportistiem — Rolands Štrobinders un Elena Miezava no Latvijas čempionāta un Latvijas U—23 čempionāta atgriezās ar sudraba, bet Madara Palameika — ar zelta godalgu. Augstus sasniegumus guva arī biedrības «Roja» sportiste Līga Vecbērza.
Sieviešu konkurencē M. Palameika vienīgā pārsniedza 60 metru atzīmi, veiksmīgākajā mēģinājumā šķēpu raidot 60,55 metru attālumā. Šis viņas karjerā bija septītais Latvijas čempiones tituls. Vīriešiem jau pirmajā mēģinājumā vadībā izvirzījās Rolands Štrobinders (82,47 m), bet pēdējā metienā viņa rezultātu pārspēja Gatis Čakšs (83,72 m). Sudraba medaļu izcīnīja arī vieglatlēte Elena Miezava, kura uzstādīja teicamu rezultātu 1500 metru skrējienā (4,38.32). Sacensībās startēja arī sporta biedrības «Roja» pārstāve Līga Vecbērza. Divu dienu garumā Līga izcīnīja četras medaļas — zelta godalgu tāllēkšanā junioriem, sudraba medaļu 100 m skrējienā pieaugušajiem (11,91) un junioriem, kā arī bronzas medaļu tāllēkšanā pieaugušajiem (5,98 m).