Turpina sasniegt aizvien augstākas virsotnes

Sports

«Talsu Vēstis» turpina sekot līdzi tiņģernieka Madara Bertholda-Flemina sasniegumiem jauktajā cīņu mākslā jeb MMA. Sportists laikrakstam atklāja, ka pēc pēdējiem sasniegumiem divās līgās viņam norit pārrunas ar vienu no pasaules lielākajām līgām, kur, visticamāk, viņš debitēs šogad.
Kā jau esam informējuši, M. Bertholds-Flemins nu jau vairākus gadus ar ģimeni dzīvo Lielbritānijā, tomēr cīņās viņš ar lepnumu paceļ Latvijas karogu.
8. jūnijā Mančesterā tiņģernieks aizvadīja cīņu «World combat fighting championship» (WCFC) par pasaules jostu ar pretinieku Kenetu Ričardsonu, kura rekords ir sešas uzvaras, neviena zaudējuma (profesionāļu līgā), savukārt amatieru līgā viņš nekad nav cietis sakāvi. Otra cīņa notika 13. jūlijā Šefildā «Cage steel fighting championship» (CSFC) par britu titulu ar pretinieku Tomu Krosbiju, kura personīgais rekords ir četras uzvaras, neviena zaudējuma un aizvadītas apmēram 20 amatieru līgas cīņas. «Abi pretinieki bija vienlīdz stipri, un man bija ļoti nozīmīgi uzvarēt, lai varētu virzīties pretī saviem sapņiem,» pauž M. Bertholds-Flemins. K. Ričardsonu viņš uzvarēja pirmajā raundā ar tehnisko nokautu, savukārt T. Krosbiju — otrajā raundā ar tehnisko nokautu.
Viņš stāsta, ka cīņām gatavojies vairākos klubos ar savu treneri Džeimsu Beitmenu, un pirms cīņas par pasaules čempiona titulu divas nedēļas aizvadījis treniņu nometnē Bulgārijā.
«Vēl joprojām paralēli sportam strādāju, bet daru to tikai trīs dienas nedēļā, lai varu vairāk laika veltīt treniņiem. Plus vēl divas reizes nedēļā vadu treniņus bērniem un vienreiz nedēļā — pieaugušajiem. Viss, ko daru, ir manas ģimenes dēļ. Ceru, ka pienāks laiks, kad man vairs nevajadzēs strādāt, lai varu koncentrēties tikai treniņiem. Liels paldies jāsaka sievai Ingai, kura samierinās ar to, ka diezgan maz esmu mājās, bet viņa saprot, ka to daru viņas un bērnu dēļ un tāpēc, ka mīlu to, ko daru. Zinu, ka dzīvē bez smaga darba nekā nebūs. Esmu motivēts pierādīt, ka Latvija var — ka puika no maza ciematiņa Latvijā var būt pasaules mēroga zvaigzne. Ir tikai jāstrādā un jātiecas uz mērķiem. Iesaku visiem sekot līdzi manām gaitām, jo lielajām līgām ir būtiski redzēt, ka mani atbalsta,» mudina M. Bertholds-Flemins.