Sveic Latvijas Jaunatnes olimpiādes medaļniekus

Sports

11. jūlijā kinoteātrī «Auseklis» pulcējās tie Talsu novada sporta skolas audzēkņi, kuri VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīnīja godalgotas vietas. Pateicību saņēma arī treneri, kuri ikdienā ir kopā ar sportistiem un palīdz vairot panākumus.
Talsu novada domes priekšsēdētājs Dainis Karols pauda prieku par to, ka sportistiem izdevies sevi pierādīt gan novada, gan valsts līmenī. Ceļš uz olimpiādi nav tas vieglākais, bet rezultāts parāda, ka audzēkņi godam izpildījuši uzstādītos mērķus. Sešas medaļas, ko talsenieki pārveda no Latvijas Jaunatnes olimpiādes, mūs pietuvina lielajām pašvaldībām, kur audzēkņu skaits ir krietni lielāks. «Kādam tā bija pirmā olimpiāde, kādam otrā vai trešā, bet noteikti ne pēdējā. Es gribētu īpaši uzteikt sportistus, kuri pateica «jā» savam sporta veidam, un trenerus, kuri ikdienā ir bijuši viņiem līdzās. Jūs esat izjutuši sportisko garu, ko citās dzīves situācijās nevarētu izjust un ko neviens jums nevarēs atņemt. Šī olimpiāde ir bijusi jūsu olimpiāde! Aizejot mājās, noteikti pasakiet paldies arī savai ģimenei!» rosināja D. Karols.
Talsu novada sporta skolas direktors Kaspars Sakniņš atzina, ka viņš kā komandas delegācijas vadītājs audzēkņus redz katru dienu, līdz ar to ievēro, kā tiek aizvadīti treniņi un ar kādu attieksmi jaunie censoņi darbojas. Šī olimpiāde bija gala eksāmens, kurā jaunieši nodemonstrēja ikdienas darbā sasniegto. Sporta skolas direktors pauda prieku par to, ka audzēkņi cits citu atbalstīja un darbojās kā vienota komanda.
Pateicību par 3. vietu lodes grūšanā un 2. vietu diska mešanā saņēma Elza Elizabete Stīpniece, par 3. vietu kanoe airēšanā — Artūrs Ikšelis un Kārlis Grunte, par 3. vietu jauktajās dubultspēlēs badmintonā — Ieva Abigaila Valgelina un Kristaps Vārna, par 2. vietu vīriešu vienspēlēs badmintonā — Kristaps Vārna , bet par 3. vietu klasiskajā volejbolā — Gerda Matisone, Alise Erdmane, Patrīcija Palameika, Anete Švēde-Grīnberga, Karīna Marta Alkšbirze, Paula Liepiņa, Undīne Simbirceva un Līva Krista Učelniece. Pateicību par ieguldīto darbu un Talsu novada sporta skolas audzēkņu sagatavošanu Latvijas Jaunatnes olimpiādei saņēma arī treneri — airēšanas treneris Zigurds Zujevs, volejbola treneris Reinis Kalniņš, vieglatlētikas treneris Andris Jansons un badmintona treneris Edgars Kviesis.