Sabiles U—8 futbola komanda pārbauda spēkus starptautiskā turnīrā

Sports

No 14. līdz 16. jūnijam Sabiles mazākie futbolisti pārbaudīja spēkus Liepājā «Dobrecova kausā 2019» U—8 vecuma grupā. Dobrecova kauss ir viens no lielākajiem futbola festivāliem, kas norisinās jau devīto gadu. Futbola festivālā U—8 grupā piedalījās 32 komandas no sešām valstīm.
Pirmajā dienā cīņā ar Olaini guvām uzvaru 5:3, bet otrajā spēlē pēc skaistas cīņas nācās piekāpties kaimiņiem no Klaipēdas ar rezultātu 3:5. Otrajā dienā pirmā spēle tika aizvadīta ar Nīcu, kas tika noslēgta ar uzvaru — 5:3. Otrā spēle ļoti sīvā cīņā tika aizvadīta pret spēcīgo Minskas komandu. Sabiles komanda parādīja cīņassparu un spējas. Spēlē gan tika piedzīvots zaudējums (0:5), bet pretinieku komandas pārstāvji atzina, ka Sabiles komanda ir bijis līdz šim spēcīgākais pretinieks. Ar Lietuvas komandu «Žalgirietis» spēle noslēdzās 2:2, un pēcspēles sitienu sērijā Sabilei izdevās izcīnīt uzvaru. Trešajā dienā pirmā spēle tika aizvadīta pret Lietuvas komandu «Kauno SM Tauras», kas tika noslēgta ar uzvaru (3:2). Pēdējā spēle tika aizvadīta pret Jēkabpils komandu, kurai Sabile piekāpās ar 2:4.
Sabiles komanda izcīnīja 10. vietu 32 komandu konkurencē. Komandu pārstāvēja Edvards Millers, Miks Himičs, Everts Himičs, Miķelis Babris, Raivis Āboliņš, Artūrs Reimarts, Ronalds Grīnbergs, Ralfs Tarasovs, Krišjānis Cīrulis, Pēteris Graudēvics. Par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Ronalds Grīnbergs.
Šajās dienās gūta vērtīga spēļu pieredze un mūsu komanda parādījusi ļoti labu sniegumu. Gūta lielāka pārliecība par saviem un komandas spēkiem. Liels paldies vecākiem un Sabiles komandai! Paldies FK «Laidze» un Talsu novada sporta skolai par atbalstu!

Mārcis Červoņikovs,
Sabiles sporta centra vadītājs