Noslēdzies Talsu novada čempionāts volejbolā

Sports

Volejbola čempionāts iesākās 2019. gada februārī, to organizēja biedrība SK «Lauciene». Sacensībām pieteicās piecas mūsu novada komandas.
Grupu spēlēs ar visām uzvarām 1. vietu ieguva komanda «SK «Talsi»», kura nodrošināja vietu finālā. Arī «Sabile» un SK «Lauciene» iekļuva izšķirošajās spēlēs, kur tika sadalīta 1.—3. vieta. 6. maijā Laucienes sporta centrā pirmajā izšķirošajā spēlē tikās SK «Talsi» un «Sabile». Spēle bija interesanta un spraiga, tikai seta galotnēs SK «Talsi» nospēlēja meistarīgāk un uzvarēja ar rezultātu 3:1. Otrajā spēlē tikās «Sabile» un SK «Lauciene», arī šajā spēlē cīņas bija spraigas un interesantas. Sabilnieki uzvarēja ar rezultātu 3:1, bet trešajā spēlē SK «Talsi» diezgan pārliecinoši uzveica SK «Lauciene» un svinēja uzvaru visā turnīrā. Komandā spēlēja Reinis Kalniņš, Andis Švāģeris, Kaspars Kalniņš, Kaspars Kristiņš, Matīss Pētersons, Valts Bidzāns, Rūdolfs Ozoliņš, Uldis Bērzkalns un Imants Mileiko. 2. vietā komanda «Sabile» — Ģirts Vicinskis, Singurs Zariņš, Juris Popmanis, Mārcis Tropiņš, Almants Kalniņš, Jānis Vicinskis, Vilnis Beinarovičs, Raivis Reinfelds un Gints Krauja. 3. vietā SK «Lauciene» — Normunds Krūze, Kārlis Pētersons, Marguss Asplints, Kaspars Viņiarskis, Agnis Krūmiņš, Arvis Reinholds, Didzis Roze, Ai-vars Maksimovs, Nils Piebalgs, Kalvis Liepa un Klāvs Muižnieks.
Paldies Talsu novada kultūras un sporta attīstības nodaļai, fotogrāfam Jānim Jansonam, dalībniekiem, visiem tiesnešiem un sekretāriem!

Normunds Krūze,
sacensību organizators